• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VON_GILOTINE: vaření v mikrovlnce chápu jako cokoliv jinýho než zvýšení teploty hotovýho pokrmu (s výjimkou popcornu)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HARDCABB: co znamena na vareni? nejak mi to neni jasne, jako pizza do mikrovlnky nebo ohraty parek? co kdyz to ma mod grill?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    mikrovlnná trouba

    159 hlasy od 159 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---

      české occupy vnímám jako

      353 hlasy od 98 respondentů

      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      [SERVER ERROR]
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      PATISLAV: no jo, unikla mi mírně negativní odpověď. Omlouvám se těm, co už kliklali, předělám to.
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      ZUZKAOU: moc ultimátní odpovědi... málokdo říká až takové sračky, aby se nedalo souhlasit aspoň s něčím.
      BADHORSE
      BADHORSE --- ---
      taky predpokladam ze by to bylo pro kazdeho zcela rutinni zalezitost...kdyby to melo byt ze dne na den..tak to spis ne.
      ZMAR
      ZMAR --- ---
      ... to by byl konecne duvod poridit si zbrojni pas:)
      KBN
      KBN --- ---
      taky záleží na tom jestli by to ten člověk uměl... ona taky nestačí jen rána do hlavy..
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      00KUBAT: tak ono zabít takový prase, to chvilku člověku vydrží:)
      00KUBAT
      00KUBAT --- ---
      ZUZKAOU: ano, ale v menším rozsahu... Kdo by taky každý den zabíjel, že :-)
      KUNHUTA
      KUNHUTA --- ---
      ZUZKAOU: předpokládám nezměněné podmínky chovu, jen moji ruku co ho zabije.
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      [SERVER ERROR]
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      GREGI: tak v CR jsem zabijela sama.. tady (Brasil) na to volam manzela (svaby), kdyz neni manzel, tak to zbyde na kocku nebo pak se prekonam a mlatim to pantoflej ;)
      SVATY
      SVATY --- ---
      ALONSY: Nezlob se na mě, ale vzhledem k tomu žes měla klíště naposledy v 10ti a že tě něco saje sis nikdy včas nevšimla, nepředpokládám že bys byla tip člověka, kterej tráví v přírodě něják moc času tudíž je potom jednoduchý nezabíjet komáry, kteří tě nesajou žejo :D
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      ALONSY: spis si stastlivkyne ze na tebe nic nelita a neseda..
      ALONSY
      ALONSY --- ---
      VON_GILOTINE: Nojo, klíště mě nenapadlo, ale to jsem měla naposledy když mi bylo nějakých deset.
      Ale toho, že mě nějakej hmyz saje jsem si nikdy včas ani nevšimla. Maximálně když po mě něco leze, tak to prostě odcvrnknu.

      A není to zrovna věc, na kterou bych byla pyšná, život to znepříjemňuje a rozhodně to není normální. Ale nemůžu si pomoct, holt mi vadí ty mrtvoly víc než ta zvířata jako taková :)
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      ALONSY: a to delas jak kdyz jsi nekde u vody a on te zacne sat, nebo masarka, to jako umis premoct tu reakci a v klidu sedis a cekas az do saje, nahazi ti tam vsemozne viry a pak mas tyden bolak? co klistata?
      ALONSY
      ALONSY --- ---
      GREGI: Ani hmyz a dalo mi velkou práci naučit se nerozčilovat se na ostatní, kteří komáry zabíjejí.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam