• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GREGI
    GREGI --- ---
    ja v nem jel v usti v nejake budove.... ta budova me hrozne fascinovala i z venku, takova obrovska seda a nahore mela nejake draky mam pocit.... netusite nekdo co to mohlo bejt za budovu?
    NOP
    NOP --- ---
    RANDOM_NIGHT: Magistrát HLMP na Mafiánskym náměstí a magistrát HLMP ve Škodově paláci
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    udelejte pls nekdo anketu: jak dopadne hlasovani o neduvere vlady a jak by jste hlasovali vy. dik
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    RANDOM_NIGHT: ČVUT FEL ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    RANDOM_NIGHT: jo stredisko v kartouzske je taky moje prvni setkani s paternosterem. A taky jsem se bal, ze se to preklopi. Pak 20 let nic a dnes jsem ho objevil na prazskem magistratu. Jinak jich je v praze celek dost, alespon dle wiki...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALESH: Vzhledem k tomu, že mi bylo asi tak 5 tak si přesnou trasu moc nepamatuju :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    ALESH
    ALESH --- ---
    [SERVER ERROR]
    SVATY
    SVATY --- ---
    RANDOM_NIGHT: Spoustu restaurací to takhle má. Svým způsobem sou to stejný různý "zahrádky" vystrčený do cesty. V přímořských státech je to naprosto běžný
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    WHOOOSH: Udelejte nekdo prosim tu samou anketu, jenom v souvislosti s restauracema..dekuju ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    WHOOOSH: spis ano... nejsem si jistej... taky by zalezelo na tom jak hodne by lidi cumeli
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    sory překlep .)
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    [SERVER ERROR]
    GREGI
    GREGI --- ---
    minimalne je tady dost ftap ftap klubiku;))
    KBN
    KBN --- ---

    to byste fakt raději pro "nějakej NYX" žili bez sexu ???
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ALONSY: Já vycházím z pocitů, které jsem měl po 14 dnech na poslední dovolené. Na nějakej Nyx jsem si opravdu ani nevzpomněl. ;)
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    87HIGHFLYER: Brazilie (stat Espirito Santo)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    HARDCABB: To vážně všichni ti, co hlasovali pro Nyx, jsou celý život šťastně zadaní? Nebo si neustále hledají vztahy na jednu noc?
    Já teda šťastně zadaná jsem, ale dovedu si představit situaci bez sexu (například už jen nějaká blbá nemoc nebo stres) mnohem jednodušeji, než bez internetu :)
    (Hm, ale konkrétně bez Nyxu už asi jo, sakra, jsem si to zadání špatně "přeložila" :)
    GREGI
    GREGI --- ---

    radsi

    132 hlasy od 132 respondentů

      HARDCABB
      HARDCABB --- ---

      kdybyste si museli vybrat, odepreli byste si na mesic radsi:

      140 hlasy od 140 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam