• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    POZITRON: 19.33
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Podle mě je reklama jakákoliv zveřejněná informace o danym výrobku, které by mohla pozitivně ovlivnit rozhodování o jeho koupi (včetně různejch "nezávislejch" testů). A přitom se vůbec nejedná o nějakou prestiž - když si někde přečtu info, že tohle má pět bludišťáků a tohle čtyři, je to reklama stejně jako spot v televizi, co křičí kup si mě kup si mě, páč jsem hrozně kůl. Taky se nejedná jen o reklamy na prací prášek, i blbá samolepka v metru oznamující, že v horní dolní bude hrát to a to je reklama jako prase. A jestli je někdo, kdo se vždycky rozhoduje na základě pečlivý analýzy z nezávsilejch zdrojů a nidky neviděl v metru plakát o výstavě a řek si mám volno tak tam zajdu páč mě to zajímá...tak před nim smekám:)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ALONSY: spis bych nepsal, ze debil, ale normalni user :)))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tak čistě technicky by se za reklamu dali považovat i osobní recenze a doporučení.
    Jenže pokud si někdo kupuje počítač (87HIGHFLYER: ) kterej viděl v reklamě, aniž by se o to víc zajímal, tak je to debil :)

    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ALONSY:
    tesim se az budou brejle s augmented reality a bude na ne taky adblock. nejakej adblock na lidi by taky neskodil.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ale pravda je, že mě reklamy ovlivňují dost. Je opravdu hodně věcí, co bych si díky nim nikdy nekoupila. Třeba Aquilu. Nebo Oreo. :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    A co ti chudáci, co nemají televizi a na internetu používají adblock? Neumírají náhodou na nedostatek věcí třeba? :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SWATKA: takže doma nemáš ani jednu věc co by kdy vystupovala v reklamě? Třeba počítač?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    To sou kecy, vsichni kupujou podvedome podle reklam.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SVATY: Jsem ty věty špatně oddělila, myslela jsem, že ne konzument nad tím nepřemýšlí :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DONALD: Já taky z 99% výrobek, na který jsem někdy viděla reklamu nekoupím:)
    DONALD
    DONALD --- ---
    SWATKA: to je tak krasne naivni :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ALONSY: jj, presne, navic televize jsou levnejsi nez monitory, takze my treba ted mame doma televizi a pouzivame ji jako monitor
    SVATY
    SVATY --- ---
    ALONSY: Já si myslím že třetí strana sakra přemýšlí nad tím co ti naservíruje, ale v rámci toho aby co nejvíc ušetřili a zároveň jim neodcházeli diváci.. Pak se nemají dít takový hrůzy jako Ordinace v zahradách atd.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RANDOM_NIGHT: Na internetu se čas od času podívám na nějakou blbost jako Prostřeno, a jinak na seriály a filmy koukám často - občas i na televizi - ale nikdy nekoukám na ten program, co v televizi jde (ani to moc nefunguje bez set-top-boxu:P)
    Takže tak. Když se řekne "televize" tak tím pochopím konzumování jakéhosi obsahu, co ti naservíruje třetí strana bez přemýšlení nad tím, jestli tě to vůbec baví:)

    TOMMY69: A proč, když na ní nekoukáme? :)
    Myslím si, že je dnes televize potřebná maximálně místo monitoru a ani to ne, vzhledem k tomu, jaké monitory se vyrábějí, takže když někdo na TV koukat chce, tak by samozřejmě reklamy sledovat měl :)
    (Teď jsem si vzpomněla na ten hezkej díl Simpsnů, kde má líza výčitky svědomí z toho, že její rodina reklamy přeskakuje a tudíž krade:)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOMMY69: a nejlepší je na to nadávat na internetu, kterej na reklamě stojí celej:)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Kdyz vam vadi reklamy, predplatte si nejakou kabelovou televizi.. Nadavat na to, ze jsou v televizi reklamy, muze akorat totalni nevzdelanec, nebo zamestnanec neziskovyho sektoru.. Ty televize si opravdu penize na vlastni tvorbu a nakup vysilacich prav nemuzou vycucat z prstu..

    Pardon, jestli jsem nekoho vytahl z jeho ruzovyho snu, kde mu lidi davaj penize na potkani..
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    RANDOM_NIGHT: Myslím si, že je v tom rozdíl. Největší zlo televize jsou reklamy a pevně stanovenej program. Když koukáš na internetu, program si stanovuješ ty, na reklamy tě koukat nenutí atd.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    HELLENKA: ovsem nepocitam do toho ivysilani CT sledovane na pocitaci/tabletu. to nepovazuju za TV.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam