• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    GREGI: muzes mi, prosim, na fazovym diagramu najit hranici mezi tekutym a plynnym stavem pri -20 stupnich? .)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    GREGI: a azrael ne? :(
    GREGI
    GREGI --- ---

    Kdo všechno píchal Šmoulinku?

    443 hlasy od 78 respondentů

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GREGI: nikdo
    GREGI
    GREGI --- ---

    Voda se může vařit při (stupně celsia)

    101 hlasy od 101 respondentů

      DZAFRO
      DZAFRO --- ---
      BEEBLEBROX: prave ze ne, treba bankovni radu a guvernera cnb si jmenuje sam, zadnej souhlas k tomu nepotrebuje.. a ja fakt nechci, aby takhle vyznamnej vliv na celou monetarni politiku statu mel clovek, kteryho lidi volej s tim, ze bude akorat pokladat vence, a nevadi jim, ze nevi, co je inflace...
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      POZITRON: Jsi taková pozitivní :)
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      LODBROG: a cim jsem si to zaslouzila? :)
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      MUI: Uf, tak to jo.
      JACOB
      JACOB --- ---
      BEEBLEBROX: Ja bych to tak netrivializoval. Prezident ma rozhodne dost podstatny vliv na fungovani nasi spolecnosti. Vem si Klause - podle toho se neoficialne tocila dobra polovina nasi zahranicni politiky, pravomoce nepravomoce. A jmenovani ustavnich soudcu take neni zrovna trivialni vec.
      ESTEN
      ESTEN --- ---
      BEEBLEBROX: vsechno zdaleka ne. A nesrovnavam samozrejme s prezidentskou republikou, jen uz me sere, kdyz se o pravomocich prezidenta vyjadrujou lidi, co ustavu nevideli ani z rychliku.
      ESTEN
      ESTEN --- ---
      BARC2A: to o tech pravomocich papouskuje kazdy pako.

      Prezident mimo jine jmenuje soudce US, predsedu NS, bankovni radu, vetuje zakony, ratifikuje mezinarodni smlouvy, rozpousti snemovnu, udeluje amnestie. A je vrchnim velitelem ozbrojenejch sil.

      To fakt neni malo, a idiot s takovejma pravomocema muze napachat problemu habadej.
      BARC2A
      BARC2A --- ---
      SLUPKA: prezident u nas stejne nema zadny pravomoce, prima volba je jen populistickej nesmysl vlady.. stoji to prachy a je to k nicemu. nesouhlasim
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      MUI: To myslíš obecně nebo na současné kandidáty?

      POZITRON: Jsem si ani nevšiml. A zrovna na Tebe jsem koukal :)

      Jinak musím říct že mě PÁR JMEN docela překvapilo :)
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      LODBROG:
      GREGI: opravdu nevim, proc jsem zaklikla, ze jsem muz :)
      TRISTANNA
      TRISTANNA --- ---
      KABUNGA: hih:-DDD
      KABUNGA
      KABUNGA --- ---
      .... lidi sou ve standardnim balení mrdky...takže maj tendenci volit naprosto módně, kokoty...k čemu tam bude dřepět mentál co vo politice slyšel jen v telce či rádiu.. jako každej druhej mamrd, nebo je aktivistickej vylízanec...bude hovno vědět jak se to dělá, nebo se bude zuby nehty držet zasraný revoluce... to že do zákulisí neni vidět neznamená, že to tam nemá nějakou kulturu...tohle ale není piáno...chce to víc methanolu
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      BURKHAR: já myslela, že lůza volí Franze
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      SLUPKA: Dřív jsem chtěl, ale teď mi došlo, že ta všechna lúza bude volit Zemana a to je v prdeli. Takže nemám názor.
      SLUPKA
      SLUPKA --- ---

      Souhlasíte s přímou volbou prezidenta

      113 hlasy od 113 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam