• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LUKAS87: já na jeho přednášce v azylu byla, je dost schopnej diskuze....
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    ADAMFC: lepších čím? fašistickou historii vytahovat nebudu, ale jinak je to ve srovnání s Klausem z bláta do louže - oba stejný egomaniaci, jen ten Franz je ještě k tomu manipulátor neschopnej diskuze a pravděpodobně taky psychopat.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GLOKTA: fischer, zeman, okamura, fischrova, bobo, knize. A nejsou vtipny, jsou pravdivy - kazdej z nich ma neco velmi proti. Podle me je Franz jeden z tech lepsich a odsoudit ho na zaklade obliceje? To uz bysme jako spolecnost meli bejt dal. Ja ho volit nebudu, ale staci se podivat do minulosti, ze aktivni byl. Zeman toho treba o politice vi kotel, ale to bych tam radsi mel jednoho z dvojice Ju a Hele
    4PTO
    4PTO --- ---
    MORGAIN: Taky nevim koho budu volit, ale vim koho volit nebudu
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    GLOKTA: ...překvapivě živě si umim vybavit konkrétní osoby...ale důležitý si řekl....o české vrcholné politice ví většina leda hovno....přesto že tam i dřepěli...nebo zas nesplňujou jiný kritéria....prostě moc na výběr není...což ale neni ani třeba...prezident stačí jeden a schopný diplomati se mezi uchazeči nachází...
    GLOKTA
    GLOKTA --- ---
    ADAMFC: můžeš třeba pro mě debila uvést i jména k těm "vtipnejm" přezdívkám?
    Protože sice nevim o koho jde, ale cokoliv z tvýho seznamu mi přijde lepší než "člověk co si nechal znetvořit obličej a navíc o politice ví úplný hovno"....
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ELIS: Ještě nevím, koho budu volit, takže ani jestli budu nebo nebudu volit Franze.

    MINERWA: Když mě takhle občas přišel k smíchu kdekdo :-).
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    ADAMFC: ...až na pár drobnejch souhlasim...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KABUNGA: jeho kandidatura neni o nic víc směšná, než kandidatura
    - úřednika, kterej se ocit na premierskym postu
    - vyčpělýho politika, kterej byl posledních 10 let uklizenej na vysočině
    - podnikatele, kterej si svojí směšnost vyložil jako podporu veřejnosti
    - hipický královny
    - mindži
    - věčně usínájícího knížete
    .... atd
    ELIS
    ELIS --- ---

    Budu volit za prezidenta ČR Franze, protože...

    134 hlasy od 134 respondentů

      KABUNGA
      KABUNGA --- ---
      MINERWA: ...k smíchu mi přijde jeho samotná prezidentura...jinak samotný podání ruky mi přijde normální...teda, pokud nebudou mít nějaký komický oblečky a zpívat u toho árii o párku v rohlíku...
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      [SERVER ERROR]
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      ja (si) teda pujcuju v putice na par drinku dost casto. a vim ze nejsem sam. a pucjka to rozhodne je.
      MATHEW_ER
      MATHEW_ER --- ---
      GREGI: jedine na vydelani dalsich penez. Tzn. ne nutne "Rozjeti vlastniho byznysu", ale treba na rozsireni kapitalu za ucelem investice.
      GREGI
      GREGI --- ---
      SMOKY: proto bude moje prvni obydli nejakej mobilhajm nebo maringitka:)) na tu se da nasetrit
      KOZINA
      KOZINA --- ---
      GREGI: pokud nepočítám dvě stovky večer v hospodě na pivo....
      SMOKY
      SMOKY --- ---
      GREGI: Rezerva na byt/dum se dela spatne :)
      GREGI
      GREGI --- ---
      GREGI:TOMMY69: jako otazka situace... doufam ze si nikdy pucit na nic nebudu muset... sem zvyklej od rodicu mit neustale dostatecne velkou rezervu ktera me pokryje v aktualni situaci ale clovek nikdy nevi takze je tezky to urcit
      GREGI
      GREGI --- ---

      Byl bych ochoten si pujcit na

      385 hlasy od 136 respondentů

      HANNA
      HANNA --- ---
      ALESH: podle mě je mnohem víc fajn si na něco ušetřit; to máš radost taky dvakrát - jednou že se ti to podařilo a jednou že si to můžeš pořídit (a odpadne ti nepříjemný tlak, že někomu dlužíš, netratíš na úrocích apod.). jistě, občas je to asi (i pro mě) nutnost, ale řešit tak finanční záležitosti běžně mi nepřipadá moc zdravé.
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      (Což bude IMHO realita všech hlasujících heterosexuálních mužů.
      Ledaže by někdo měl problém i se svým vlastním)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam