• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    ALESH: kromě těch tlusťoučkých na doma prakticky nenosím :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    udělejte někdo anketu_dík
    používáte internet v mobilu?
    ano placený/předplacený/zdarma v rámci tarifu.. (gprs,3g,...)(+wifi)
    ano jen neplacený (wifi..)
    ne
    nevim
    blank
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    ALESH: ...nejlépe merino vlna
    ALESH
    ALESH --- ---

    Ponozky

    125 hlasy od 120 respondentů

      CORIOLANUS
      CORIOLANUS --- ---
      MINERWA: prijde mi to usmevny, k schmichu ale ne..
      ELIS: 1) si nejsem jista, ze ho budu volit..
      2) je to kandidat vybrany jednotlivci a podporovany jednotlivci.. a jelikoz se mi zda, ze je tu absence idealismu, prijde mi mala vlastovka, ze lidi jsou porad jeste neceho schopni, docela smysluplna..
      a za 3) si nemyslim, ze by byl franz horsi kandidat nez kterykoliv z tech ostatnich..
      POZITRON: od te doby, co se mi narodilo dite je to pekelny.. clovek az na tech zmetcich vidi, jak silene rychle jde cas do haje..
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      POZITRON: Celej život.
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      LODBROG: sorry, ale tohle je nazot jak z prdele. To je tak zaslepeny, ze na to nema ani cenu nejak vic reagovat
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      [SERVER ERROR]
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      [SERVER ERROR]
      4PTO
      4PTO --- ---
      a co radši nějakou anketku ?
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      LUKAS87: Nesoudím společnost. Všimni si (znovu, prosím), že mluvím o sobě (a svých blízkých): Třeba to "mě takový prezident nereprezentuje" je dobrý příklad.

      "...a volit ho chce prostě jenom proto, že to ... těm ostatnim blbečkum nadzvedne mandle nebo co...."
      To je to o čem mluvím.
      Já od prezidenta chci víc než jen to, aby někomu zvednul mandle.
      To už v dostatečné míře zvládá i ten Klaus.
      A ten na to ani nemusí mít tetování.

      Jinak nic proti tvému tátovi.
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      LODBROG: brzdi s těma soudama společnosti - všichni ostatní nejsou zdaleka takový, jaký si _ty_ myslíš, že jsou.
      pro příklad nemusím chodit daleko: můj táto ho chce volit. je mu padesát, neni ani důchodce, ani skorodospělej jako ty. a volit ho chce prostě jenom proto, že to je někdo mimo politiku a proto, že si myslí, že to těm ostatnim blbečkum nadzvedne mandle nebo co.

      kdyby měl naší společnost prezident vystihovat, dopadlo by to tady pravděpodobně jak v německu roku 1933 s tim jejich géniem průměrnosti. což je mimochodem vynikající knížka od Dušana Hamšíka, doporučuju přečíst.
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      LOPIK: Jasně, jenže kromě teenagerům kterým to přijde jako dobrá recese tady taky v tomhle státě žijou dospělí.
      A důchodci.

      Ono se to houpe - jedni ho volí pro to, pro co ho druzí nevolí.
      A kterých je víc?
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      LODBROG: Však ono mu to nepřekáží, kdyby nebyl takhle skérovanej tak bude mít na petici hlasů asi jako ten kanditát, co hlídá ty hajzly..
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      ADAMFC: Hele kdyby kandidoval na prezidenta za australské Aboriginie nebo zélandské Maory, tak bych ho volil.
      Tam je potetovaný kdekdo a vystihuje to společnost.

      Ale bez ohledu na to že mi je jedno co si kdo udělá s obličejem tak ne: já takhle potetovanej nejsem, nikdo z mých blízkých taky ne,
      a obličej je to první (a pro mnohé jediné) co z něj kdokoliv ve světě uvidí.
      A co si bude pamatovat.

      Ať si kdo chce souhlasí, tak mě prostě nereprezentuje
      (o nic víc než přihlouplý Japonec).

      Když si ta tetování nechával dělat, tak si měl položit otázku: "A co když jednou budu chtít být prezident? Nebude mi to překážet?"

      Jestli si tu otázku položil, tak ok; teď ať se podle toho zařídí.
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      87HIGHFLYER: bohatí podnikatelé a bankéři co volili svobodný? zatvrzelí levičáci a komunisti co volili komunisty? našlo by se i pár dalších příkladů skupin lidí, jejichž volba byla racionální s ohledem k jejich postavení ve společnosti a abych tak řekl "třídnímu zájmu", respektive u nichž nedošlo, že by se strana, kterou volili, zpronevěřila své vlastní ideologii.
      aby nedošlo k nedorozumění: pro mě "být za vola" ve vztahu k volbám znamená nechat se zmanipulovat kampaní (a nebo čímkoli jiným) k volbě strany, jež otevřeně realizuje politiku jdoucí přímo proti partikulárním ekonomickým a společenským zájmům toho, kdo volil, a u níž to bylo možné předpokládat ještě předtím, než tuto politiku realizovat začla.

      a dál už se k tomu nebudu vyjadřovat - přecijen to do anket už asi fakt nepatří a druhak necítím potřebu svůj názor jakkoli obhajovat.

      ADAMFC: :)) vždycky se to zvrhne k plkání, vždycky .)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      LUKAS87: to by mě zajímalo, jakej volič nebyl po posledních volbách za vola
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      LUKAS87: mne se libi, jak se to cely preved na extrem. Z ankety o "vtipnosti" potrasani rukou k tomu, jak je to nacek.
      Ja jen upozornuju, ze ho volit nebudu, protoze ho nepovazuju za nijak extra kandidata. Ale ten zbytek neni o nic lepsi a vetsina je podstatne horsi.
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      MINERWA: vážně pochybuju, že by se za těch pár let změnil i uvnitř.
      ale klidně si o něm mysli to nejlepší a klidně ho i vol, nemám potřebuju ti to vyvracet. jen abys pak nedopadla jak ty studentíci, co volili top09 a byli za voly... :)
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      LUKAS87: Azyl je hospoda :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam