• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    MINERWA: vážně pochybuju, že by se za těch pár let změnil i uvnitř.
    ale klidně si o něm mysli to nejlepší a klidně ho i vol, nemám potřebuju ti to vyvracet. jen abys pak nedopadla jak ty studentíci, co volili top09 a byli za voly... :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LUKAS87: Azyl je hospoda :)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    MINERWA: doporučuju ti se s nim někdy setkat v hospodě. von se před velkym publikem umí krotit leckdo, i Klaus.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LUKAS87: já na jeho přednášce v azylu byla, je dost schopnej diskuze....
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    ADAMFC: lepších čím? fašistickou historii vytahovat nebudu, ale jinak je to ve srovnání s Klausem z bláta do louže - oba stejný egomaniaci, jen ten Franz je ještě k tomu manipulátor neschopnej diskuze a pravděpodobně taky psychopat.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GLOKTA: fischer, zeman, okamura, fischrova, bobo, knize. A nejsou vtipny, jsou pravdivy - kazdej z nich ma neco velmi proti. Podle me je Franz jeden z tech lepsich a odsoudit ho na zaklade obliceje? To uz bysme jako spolecnost meli bejt dal. Ja ho volit nebudu, ale staci se podivat do minulosti, ze aktivni byl. Zeman toho treba o politice vi kotel, ale to bych tam radsi mel jednoho z dvojice Ju a Hele
    4PTO
    4PTO --- ---
    MORGAIN: Taky nevim koho budu volit, ale vim koho volit nebudu
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    GLOKTA: ...překvapivě živě si umim vybavit konkrétní osoby...ale důležitý si řekl....o české vrcholné politice ví většina leda hovno....přesto že tam i dřepěli...nebo zas nesplňujou jiný kritéria....prostě moc na výběr není...což ale neni ani třeba...prezident stačí jeden a schopný diplomati se mezi uchazeči nachází...
    GLOKTA
    GLOKTA --- ---
    ADAMFC: můžeš třeba pro mě debila uvést i jména k těm "vtipnejm" přezdívkám?
    Protože sice nevim o koho jde, ale cokoliv z tvýho seznamu mi přijde lepší než "člověk co si nechal znetvořit obličej a navíc o politice ví úplný hovno"....
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ELIS: Ještě nevím, koho budu volit, takže ani jestli budu nebo nebudu volit Franze.

    MINERWA: Když mě takhle občas přišel k smíchu kdekdo :-).
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    ADAMFC: ...až na pár drobnejch souhlasim...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    KABUNGA: jeho kandidatura neni o nic víc směšná, než kandidatura
    - úřednika, kterej se ocit na premierskym postu
    - vyčpělýho politika, kterej byl posledních 10 let uklizenej na vysočině
    - podnikatele, kterej si svojí směšnost vyložil jako podporu veřejnosti
    - hipický královny
    - mindži
    - věčně usínájícího knížete
    .... atd
    ELIS
    ELIS --- ---

    Budu volit za prezidenta ČR Franze, protože...

    134 hlasy od 134 respondentů

      KABUNGA
      KABUNGA --- ---
      MINERWA: ...k smíchu mi přijde jeho samotná prezidentura...jinak samotný podání ruky mi přijde normální...teda, pokud nebudou mít nějaký komický oblečky a zpívat u toho árii o párku v rohlíku...
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      [SERVER ERROR]
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      ja (si) teda pujcuju v putice na par drinku dost casto. a vim ze nejsem sam. a pucjka to rozhodne je.
      MATHEW_ER
      MATHEW_ER --- ---
      GREGI: jedine na vydelani dalsich penez. Tzn. ne nutne "Rozjeti vlastniho byznysu", ale treba na rozsireni kapitalu za ucelem investice.
      GREGI
      GREGI --- ---
      SMOKY: proto bude moje prvni obydli nejakej mobilhajm nebo maringitka:)) na tu se da nasetrit
      KOZINA
      KOZINA --- ---
      GREGI: pokud nepočítám dvě stovky večer v hospodě na pivo....
      SMOKY
      SMOKY --- ---
      GREGI: Rezerva na byt/dum se dela spatne :)
      GREGI
      GREGI --- ---
      GREGI:TOMMY69: jako otazka situace... doufam ze si nikdy pucit na nic nebudu muset... sem zvyklej od rodicu mit neustale dostatecne velkou rezervu ktera me pokryje v aktualni situaci ale clovek nikdy nevi takze je tezky to urcit
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam