• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    WHOOOSH
    WHOOOSH --- ---
    [SERVER ERROR]
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    GREGI: san andreas a vice city tak nějak na stejno ale není to od tebe hezké mi takhle před vánocema připomínat že nemáme Ps :DDD
    GREGI
    GREGI --- ---

    Ktere GTA jste parili nejvic? (posudte podle toho jakou mapu znate nejlip)

    127 hlasy od 127 respondentů

      MARYO
      MARYO --- ---
      Je mi to celkem jedno, dárky nedáváme, o starost míň :)
      CORIOLANUS
      CORIOLANUS --- ---
      BEEBLEBROX: poslednich par let meho dospeleho zivota mi byly tak nejak jedno, ale od te doby co mam dite miluju vanoce a uzivam si vse to kolem - vyzdobu, planovani vecere, teseni se na rozbalovani a tak :)
      ALESH
      ALESH --- ---
      BEEBLEBROX: je fajn se sejit s rodinou, predat darky. Vsechno ostatni (zimu, vyzdobu, kapra..) nesnasim.
      4PTO
      4PTO --- ---
      POZITRON: to je ale podstata slova šetřit :D
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      4PTO: no jo, jenze neudelat si alespon obcas radost nejakou zbytecnosti je mozna taky omezovani se :)
      4PTO
      4PTO --- ---
      POZITRON: kazdy mesic si kupuju neco co bych nemusel..takze takhle to myslis? kdybych si nekoupil to co nepotrebuju az tak nutne mit (novy obleceni/telefon/obraz) ale zaroven abych si nemusel odrict bezny veci jako sport/veceri/benzin, tak kolik bych usetril?ok
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      4PTO: napsala jsem to blbe. slo mi o to, kolik penez si je schopen davat stranou nekdo, kdo si chce neco nasetrit, ale zaroven se kvuli tomu nijak zvlast neomezuje. zkratka kolik jste schopni si dat stranou, aniz by to nejak moc zabolelo (jasne ze kdyz nekdo bude cely mesic jist suchy rohliky a sedet doma na prdeli, tak si muze dat stranou vic nez nekdo, kdo zije normalne.).
      4PTO
      4PTO --- ---
      POZITRON: kolik jsem schopnej ušetřit - kdybych chtěl ušetřit co nejvíc? nebo kolik doopravdy měsíčně ušetřím?
      GOGOLACKA
      GOGOLACKA --- ---
      POZITRON: naopak se citim, ze mam mnohem vic energie, nez je u mne obvykle
      POZITRON
      POZITRON --- ---

      Otázka pro ty, kteří si šetří. Kolik peněz jste schopni dát průměrně z výplaty měsíčně stranou? Dejme tomu v posledním půl roce.

      138 hlasy od 138 respondentů

        POZITRON
        POZITRON --- ---

        Cítíte se v poslední době unavení více, než je u vás běžné?

        126 hlasy od 126 respondentů

          KLX
          KLX --- ---
          GREGI: kdysi jsme byli na natáčení pořadu Rande jako diváci, ale pak jsme měli i soutěžit..ale bylo to taaaak strašně trapný, že jsme v půli odešli do hospody radši..a ani pak nedostali zaplaceno
          ELIS
          ELIS --- ---
          GREGI: Aha, vlastne i jinak, jako novinar.
          POZITRON
          POZITRON --- ---
          GREGI: jednou a dostali jsme za to zaplaceno
          GREGI
          GREGI --- ---
          [SERVER ERROR]
          GREGI
          GREGI --- ---
          [SERVER ERROR]
          CLUMP
          CLUMP --- ---
          MUI: kratkodobe kvalitnejsi, dlouhodobe urcite ne.
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam