• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    GREGI: vzdyt ja to tentokrat ani nemyslim moc zle .)
    GREGI
    GREGI --- ---
    ESTEN: myslim ze za ty hromady anket co sem nadelal si to aspon malinko zaslouzim!;) a koho to nezajima nemusi na to vubec klikat
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    diky za reklamu
    GREGI
    GREGI --- ---
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    MUI: kvalitnejsi ve smyslu, ze by si clovek asi uzival vic po venku ;) sedel by min doma..co si budem povidat! mene kvalitni by to bylo v tom, ze clovek zjisti takovejch veci o kterych se driv (moji mame napr.) mohlo jen zdat... a to behem sekundy... ja kvalitu pristupnych informaci dost ocenuju
    SVATY
    SVATY --- ---
    MUI: Docela těžká odpověd.
    1. nepamatuju si kdy sem byl naposledy na místě kde se nepřipojím k internetu
    2. Běžně internet potřebuju kde studiu takže řekněme tak den max. dva, ale ve chvíli kdy bych jel někam např. na hory na dva tejdny tak by pro mě nebyl problém ty dva týdny bez internetu vydržet..
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    ALESH: kromě těch tlusťoučkých na doma prakticky nenosím :)
    4PTO
    4PTO --- ---
    udělejte někdo anketu_dík
    používáte internet v mobilu?
    ano placený/předplacený/zdarma v rámci tarifu.. (gprs,3g,...)(+wifi)
    ano jen neplacený (wifi..)
    ne
    nevim
    blank
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    ALESH: ...nejlépe merino vlna
    ALESH
    ALESH --- ---

    Ponozky

    125 hlasy od 120 respondentů

      CORIOLANUS
      CORIOLANUS --- ---
      MINERWA: prijde mi to usmevny, k schmichu ale ne..
      ELIS: 1) si nejsem jista, ze ho budu volit..
      2) je to kandidat vybrany jednotlivci a podporovany jednotlivci.. a jelikoz se mi zda, ze je tu absence idealismu, prijde mi mala vlastovka, ze lidi jsou porad jeste neceho schopni, docela smysluplna..
      a za 3) si nemyslim, ze by byl franz horsi kandidat nez kterykoliv z tech ostatnich..
      POZITRON: od te doby, co se mi narodilo dite je to pekelny.. clovek az na tech zmetcich vidi, jak silene rychle jde cas do haje..
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      POZITRON: Celej život.
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      LODBROG: sorry, ale tohle je nazot jak z prdele. To je tak zaslepeny, ze na to nema ani cenu nejak vic reagovat
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      [SERVER ERROR]
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      [SERVER ERROR]
      4PTO
      4PTO --- ---
      a co radši nějakou anketku ?
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      LUKAS87: Nesoudím společnost. Všimni si (znovu, prosím), že mluvím o sobě (a svých blízkých): Třeba to "mě takový prezident nereprezentuje" je dobrý příklad.

      "...a volit ho chce prostě jenom proto, že to ... těm ostatnim blbečkum nadzvedne mandle nebo co...."
      To je to o čem mluvím.
      Já od prezidenta chci víc než jen to, aby někomu zvednul mandle.
      To už v dostatečné míře zvládá i ten Klaus.
      A ten na to ani nemusí mít tetování.

      Jinak nic proti tvému tátovi.
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      LODBROG: brzdi s těma soudama společnosti - všichni ostatní nejsou zdaleka takový, jaký si _ty_ myslíš, že jsou.
      pro příklad nemusím chodit daleko: můj táto ho chce volit. je mu padesát, neni ani důchodce, ani skorodospělej jako ty. a volit ho chce prostě jenom proto, že to je někdo mimo politiku a proto, že si myslí, že to těm ostatnim blbečkum nadzvedne mandle nebo co.

      kdyby měl naší společnost prezident vystihovat, dopadlo by to tady pravděpodobně jak v německu roku 1933 s tim jejich géniem průměrnosti. což je mimochodem vynikající knížka od Dušana Hamšíka, doporučuju přečíst.
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      LOPIK: Jasně, jenže kromě teenagerům kterým to přijde jako dobrá recese tady taky v tomhle státě žijou dospělí.
      A důchodci.

      Ono se to houpe - jedni ho volí pro to, pro co ho druzí nevolí.
      A kterých je víc?
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      LODBROG: Však ono mu to nepřekáží, kdyby nebyl takhle skérovanej tak bude mít na petici hlasů asi jako ten kanditát, co hlídá ty hajzly..
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      ADAMFC: Hele kdyby kandidoval na prezidenta za australské Aboriginie nebo zélandské Maory, tak bych ho volil.
      Tam je potetovaný kdekdo a vystihuje to společnost.

      Ale bez ohledu na to že mi je jedno co si kdo udělá s obličejem tak ne: já takhle potetovanej nejsem, nikdo z mých blízkých taky ne,
      a obličej je to první (a pro mnohé jediné) co z něj kdokoliv ve světě uvidí.
      A co si bude pamatovat.

      Ať si kdo chce souhlasí, tak mě prostě nereprezentuje
      (o nic víc než přihlouplý Japonec).

      Když si ta tetování nechával dělat, tak si měl položit otázku: "A co když jednou budu chtít být prezident? Nebude mi to překážet?"

      Jestli si tu otázku položil, tak ok; teď ať se podle toho zařídí.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam