• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MUI: ne o air asia akutečně nemluvim:)
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    MYSKAZBRISKA: Nemam strach, ale bezne neletam, letel jsem trikrat v zivote...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    V rámci evropy, usa a prověřených aerolinek jihovýchodní asie není z hlediska bezpečnosti rozdíl mezi low-cost a premiovým dopravcem. Tečka. Diskutovat se o tom dá jinde po nyxu:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ESTEN: No na to, kolik se po evropě a nebo kontinentální v USA uskuteční low-cost letů, tak nějak nepadaj. Padaj především ruský a to navíc spíš soukromý.

    Jo a vládní polský speciál (sic).
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYKRUK: nemyslim, lowcosty maj proste uplne jinej business model (mj. diky jiny cilovy skupine zakazniku). Pristup "jsou levnejsi? tak to urcite museli neco osidit" je trochu mimo i pri nakupu rychlovarny konvice, natoz pri hodnoceni aerolinek...
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    NYKRUK: na servisu ? neblázni na pražském letišti nemůže odletet žádné letadlo bez dukladné prohlídky .... nevim jak je to na ostatních letiš.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    87HIGHFLYER: Nízkonákladovky můžou být nízkonákladové např. díky tomu, že ušetří na servisu strojů a na zázemí.
    ELLTY
    ELLTY --- ---
    87HIGHFLYER: ja taky nerikam, ze je to racionalni.. ostatne to bych asi nesedla do auta.. ale jinak jsem myslela airbusy na dlouhe vzdalenosti, laicky: takove ty velke.. ty jsem jeste u nizkonakladovky nepotkala.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ELLTY: nevědomost je sladká;) ty tvoje nízkonákladovky lítaj ve většině případů se stejnejma airubsama jako normální dopravci.
    ELLTY
    ELLTY --- ---
    MYSKAZBRISKA: to neni ani tak strach z letani, jako spis z letadel.. v rozkvedlany nizkonakladovce se citim ponekud hure nez v Airbusu
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    [SERVER ERROR]
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Všaxnad tu Roithovou zvolíte i bez nás, ne? Jste inteligentní lidé, doufám.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Výmluvy!
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HANNA: Bohužel jsem časově moc blbě mimo ČR.. :/
    HANNA
    HANNA --- ---

    Účastníte se 1. kola prezidentské volby?

    125 hlasy od 125 respondentů

      CORIOLANUS
      CORIOLANUS --- ---
      POZITRON: to delala jenom kocka (ted uz bydli u rodicu), zbyli dva kocouri tyto libustky nemaji :)
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      LODBROG: ENXP - ENFP / ENTP
      ELIS
      ELIS --- ---
      POZITRON: FLOE: Tak tak.
      Porid si kocku a uz nikdy neseres sam:)
      SAGEMA
      SAGEMA --- ---
      FLOE: moje taky a taky nevím proč :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam