• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    jinak teda já bezďochum pravidelně dávam naturálie - když mam pivka, dam pivko. Když mam žádlo, dávam rohliky. Když dejmim, dam cígo... Prachy nedávam skoro vůbec
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    MYSKAZBRISKA: 50 korun?! To je teda hodně chamtivej bezďoch
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ALESH: tak jako pár lidi na ulici znám ...vracec se do normálu nechtějí ..tak at si trhnou

    SKYRAY: jo takového jednoho také znám jezdí si dodávkou , tam se převleče vleze si na vozejk a jde žebrat a pak jde domu a má vyděláno víc než ty v práci

    to je právě vono , navíc já raději naučím nekoho chytat ryby než abych mu jednu rybu dala .
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SWATKA: Za den si můžou vydělat mnohonásobně více. Jsou i tací, kteří maj práci a zároveň chodí žebračit. Jsou v tom tak dobří, že už ví, kam si sednout. Stačí odrbaný hadry a trochu se upatlat.
    ALESH
    ALESH --- ---
    SWATKA: ta cisla mas necim podlozena? (ze se vubec ptam)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SWATKA: jistě že můžeš.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    já nevim ale to se na všechno můžu vysrat a jít si tam stoupnout taky .... z 80% si za to můžou sami a z ulice se jim nechce a vydělaj si za den i klidně 500 a to prochlastaj ... tak ne e nedostane ani korunu .... já pokud chci jíst/chlastat tak si to musim taky nějak vydělat
    MARYO
    MARYO --- ---
    Dám mu tři koruny na rohlík :).
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    No ja sem zazil, ze vagus dostal jidlo, ktery s poslanim do prdele zahodil. Kdyz mi rekne na ferovku, ze to chce na chlast a mam dobrou naladu, tak mu klidne dam.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MYSKAZBRISKA: kdyby bezdomovci víc stáli v místech, kde se prodává jídlo, praktikoval bych to častěji. Peníze se mi jim moc dávat nechce, protože nemám iluze o tom, za co je asi utratí.
    HANNA
    HANNA --- ---
    MYSKAZBRISKA: vůbec netuším; když se nad tím zamyslím, chtěla bych se zachovat jako b), ale obvykle z podobných situací rychle prchám, takže by to asi dopadlo na e)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MYSKAZBRISKA: dám mu tu padesátikorunu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SMOKY: není, to jsem zažil
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MYSKAZBRISKA: To je velmi hypoteticka situace :)
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---

    Jdete nakoupit do obchodu a před vchodem vás osloví viditelně zoufalý bezdomovec, hodně pohublý, odevzdaný, není z něj cítit alkohol. Neprosí ale o peníze, ale o jídlo. Jak se zachováte?

    117 hlasy od 117 respondentů

      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      MYSKAZBRISKA: Ani jedna z nabízených možností.
      KOTENCE
      KOTENCE --- ---
      Ja osobne uprednostnuju kuraky. Kluk s cigem/spekem mi prijde sexy a sama kourim rada
      OSTROVAN
      OSTROVAN --- ---
      Celá ta diskuze je trochu debilní...
      Prostě když je týpek zamilovanej, tak strčí jazyk klidně i do kuřácký pusy (nehledě na to do jakejch jinejch otvorů je ochotnej ten jazyk strčit)....
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      LODBROG: sám si smradlavý, pomyslel si Stierlitz.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      ja dam minus obema.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam