• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---

    Za základní lidské potřeby považuji

    286 hlasy od 115 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      SHEALA: o tom, jestli si nechat dát od bezďáka do držky? :)
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      anketu?
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      ne, vysvětlím jim to, že jejich zdraví mít na svědomí nechci
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      MINERWA: už ti někdy chtěl/a dát do držky?:)
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      MINERWA: tak na ponížení sou zvyklý. což voto. Ale přeprali by tě... přeprali i by mě :)
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      peníze nedávám, když chce cigáro, musí udělat 5 dřepů
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      je nyx základní životní potřeba? :)
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      TOXICMAN: nezkousej to "Já pouze konstatoval". nejsme blbci.
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      MUI: to je těžký
      Ty si definuješ svoje trzení jako fakt ("kdyz nekdo zije na ulici nebo zebra, tak z toho jednoznacne vyplyva, ze jeho mozek nefunguje zrovna dle standardu vetsinove spolecnosti") a na tom postavíš svoji argumentaci.
      Pokud někdo skončí na ulici, tak přece neznamená, že má nemocný mozek, který neumíme léčit.

      Já pouze konstatoval, a opakuju to naposledy, že "pivo nebo cigára nejsou základní životní potřeby". Pokud nebudeš mít dostatek potravin a vody, zemřeš. Pokud budeš mít nedostatek cigár a chlastu, můžeš mít blbou náladu, můžeš mít absťák, ale nezemřeš proto, že je nemáš. To je prostě fakt a tady bych tuto offtopic diskuzi ukončil.

      Vraťme se k anketám.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      jsou jen priklady.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      nechces rozumet, názor más dávno hotovy.

      treba te zjevne nenapadlo, ze piti a cigrety se vice sdili nez jidlo. extremne v jejich komunite, jenz má uplne jine principy preziti i měnu nez tvoji pyramidu. navic umoznuji nevnimat hlad. o tom jak zcvrkly maji zaludek nemluve.

      vyjadrujes se jen k vzorku kterej vnimas, realne je mnohem vrstvenejsi.
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      MUI: VON_GILOTINE: Rád bych vám odpověděl, ale netuším, jak jste z mé věty "pivo nebo cigára nejsou základní životní potřeby" vydedukovali tyhle bláboly :)
      Kde komu odepírám léky proboha?
      Kde figuruje kouření a alkohol jako základní fyziologická potřeba? (http://cs.wikipedia.org/wiki/Maslowova_pyramida)

      VON_GILOTINE: Argumentum ad hominem, nemá smysl se s tebou bavit.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      TOXICMAN: rad bzch ti odpovedel, ale s omezenzm nazorem jakej mas je to k nicemu. asi jako hadat se o graffiti nebo drogach. nepochopis, nebot nechces rozumet.
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      MUI: "nevidim důvod upírat jim drogy"? pivo nebo cigára nejsou základní životní potřeby a pokud si myslí, že ano, tak jejich mozek skutečně moc nefunguje...
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      MUI: ja taky obcas nekomu neco dam, ale nedavno jsem takhle videl zenskou, co si vytahla cigaro z krabky, zapalila si a kdyz jsem prochazel kolem ni, tak mi zacla mavat pred oblicejem receptem a mumlat neco o tom, ze nema penize na leky.. mela stesti, ze jsem zrovna mel docela dobrou naladu, ale i tak mam pocit, ze si me asi dlouho pamatovala :))
      KLX
      KLX --- ---
      MYSKAZBRISKA: asi záleží na okolnostech..někdy prostě nemam náladu..jestli z něj táhne chlast neřešim..cigáro dam vždy, prachy jen někdy, páč kdybych měl dát každýmu, kdo si řekne..vydělávam jen na dary pro nemajetný...nedávno, když jsem měl dobrou náladu, mě potkal nějakej mladej týpek a že má hlad atd, tak jsem mu koupil bagetu a čokoládu :-)
      4PTO
      4PTO --- ---
      TOXICMAN: ok, tak ted jeste kolik jim kdo dava obvykle penez
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      ADAMFC: 50Kč jsem použil jako příklad, dosaď si 10, 30 a podobně, podle toho, co jsi ochoten dát

      a pro účel ankety je jedno, jak a proč se do téhle situace dostal, najednou jste mu tváří v tvář a musíte se rozhodnout
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      jinak teda já bezďochum pravidelně dávam naturálie - když mam pivka, dam pivko. Když mam žádlo, dávam rohliky. Když dejmim, dam cígo... Prachy nedávam skoro vůbec
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam