• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    CORNELA: ten pan/muz muze byt paranoidni a nevim jak by zahlasoval v ankete o nem :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    CORNELA: nebo si to nechává jako překvapení na další setkání
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    CORNELA: třeba je trochu paranoidní
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    ESTEN: taky si nepamatuju že bych byl v divadle
    VEENA
    VEENA --- ---
    Představím se tak, jak chci, aby mě dotyčný oslovoval ... takže v mém případě: "Ahoj, Véna"
    DHA
    DHA --- ---
    Mně je celkem jedno, jak se kdo představí, důležité je, aby neočekával, že si to budu pamatovat.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    CORNELA: ale zas pak když řekneš Petr z horní dolní tak už to je něco jiného než z prahy , přece jenom ta praha je velká ale nějaká vesnice tam se zná každej....
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    CORNELA: tak moment! Odkud me znas, a kdo ti dovolil me takhle drbat na internetu?
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    CORNELA: zažila jsem, že mi týpek nechtěl říct, jak se jmenuje příjmením, protože si hlídal soukromí - a to chtěl podstatně důvěrnější kontakt, než jen jít do divadla - tak to neberu :))
    a taky jsem zažila, že se mi týpek představil přezdívkou a prý že jméno neříká, protože své jméno nenávidí - čili magor - taky neberu :))
    Jestli se někdo chce se mnou bavit, měl by se představit, tečka.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    CORNELA: Tak to jsem asi odpověděla špatně... :-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Pak jsou tu tací, jejichž id nejde jakkoli rozumně vyslovit.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    CORNELA: Ne, že bych jméno tajila, ale mojí přezdívku lidi (v podstatě většina mých známých) normálně používají i mimo net, takže pokud se lidi na jméno neptají, tak mě to mnohdy prostě nenapadne. A na oslovování přezdívkama nevidím nic špatného....
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CORNELA: Spoustu lidí znám i v reálu jen podle ID; mám podezření, že se mi povětšinou někdy představovali občanským jménem, ale kdo se ve všech těch Janách a Tomáších a Petrech má vyznat, když půlka populace ČR má dohromady tak dvacet různých křestních jmen, žejo. Takže bych to úplně nezatracoval; ale "Jsem PISKVOR; jméno je nedůležité, prostě PISKVOR" by mi znělo poněkud divně.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MUCKER: (pravdepodobne. mozna je za to placenej nekdo z domu, co ja vim...)
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    Uklid spolecnych prostor v dome, kde bydlite:

    134 hlasy od 134 respondentů

      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      Udelejte mi nekdo prosim anketu:

      Uklid spolecnych prostor v dome, kde bydlite:
      Provadi obyvatele baraku (stridaji se, kazdy svou cast)
      Dela jeden clovek z domu komplet
      Dela externi uklidova firma
      Bydlim v domku/jinak


      Dekuju :)
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      ALESH: Jen blbej lacinej joke, žádný hlubší význam to nemělo.
      ALESH
      ALESH --- ---
      SKYRAY: no ted koukam, ze jsem si te s nekym spletl. Promin. Kazdopadne s tim minusem to porad nechapu:)
      SKYRAY
      SKYRAY --- ---
      ALESH: Jaké jsou tedy mé názory na lidi na ulici? Nikde jsem je tady nepsala, tak by mě to celkem zajímalo :)
      ALESH
      ALESH --- ---
      SKYRAY: jako ze bych se mel mstit nekomu za to ze se mu nelibi muj prispevek? Jestli uvazujes takhle, tak uz asi chapu tvoje nazory na lidi na ulici.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam