• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ...pak bych se bál spíš horečky..
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    KABUNGA: a to mi přijde zvláštní. né děsivý, spíš vzrušující. nakonec, proč bych se měl bát někoho koho znám? jenže když vidim u sebe doma kohosi, kdo tam nemá co dělat, a navíc se realizuje jen takhle paranormálně, jsem tak zmatenej až jsem vystrašenej. S oběma případy bych se ale rád setkal. jsou to ty druhy zkušenosti, který považuju za vítanou facku.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOXICMAN: Otacim tak, aby auto v pripade rozjeti melo tendenci najet na obrubnik / nejet ze svahu. Naucili mne to v autoskole.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Moc se v tom rejpete. Otázka zněla, která hororová představa vás vyděsí víc.
    Kecy okolo jsou jen teorie.
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ...jenže, když přijdou všechny najednou tak už ne. O duševních poruchách tu neni řeč..
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    LOPIK: ...jen sem tím chtěl říct, že vizuální halucinace může přijít z mnoha důvodů a snadno...zatím co člověk vedle mě, bez odrazu v zrcadle se vysvětluje těžko...pokud se vedle tebe postaví...cejtíš závan vzduchu, pach, slyšíš že přišel...můžeš si sáhnout...předpokladem ankety je, že si vedle tebe skutečně někdo stoupl. A přitom není vidět v zrcadle, přestože vše nasvědčuje tomu, že by v něm měl bejt..
    MARYO
    MARYO --- ---
    Mně nevyděsí ani jedno.

    "Vedle vás se postaví další osoba, ale její odraz se v zrcadle neobjeví"
    Pravděpodobně někdo zapomněl rozsvítit.

    "V zrcadle se objeví odraz další osoby, vedle vás však nikdo nestojí."
    Asi nestojí vedle, ale za mnou.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KABUNGA: To by mě zajímalo jak bys to vysvětlil :-)

    nejsou ani upíři, ani duši.. toho v zrcadle bych se bál víc už jen protože ho uvidím, toho co nemá odraz si ani nemusím všimnout..
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    já bych poprosil toho, kdo mi dal mínus, aby mi vysvětlil, co je racionální strach. klidně v poště, děkuji.
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    Svět za zrcadlem se dá vysvětlit....ten před zrcadlem, bez odrazu, už za běžnejch podmínek ne...
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    Proč se bojíte něčeho co není a nerozhodí vás abnormální projev toho co je?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    TOXICMAN: otáčim podle toho, kde stojim. Když stojim v kopci, tak je otáčim na obrubnik, aby to bylo kouslý (kdyby náhodou něco). Když na rovině, tak je nechávam tak, jak sem naposled parknul, abych nemrdal gumy :)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MUCKER: pokud se da predpokladat, ze v obou pripadech ti ten nekdo muze ublizit, budu se teda vic bat toho, koho (za normalnich okolnosti) nevidim. Co je na tom iracionalniho?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    eh, co to je racionální strach?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MUCKER:
    druha moznost je racionalni strach ze sebe :)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    HANNA: 10,6% lidi s racionalnim strachem, to je mozna lepsi vysledek nez by predpokladal sam timothy leary
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    87HIGHFLYER: to je proste nejakej zvyk z doby, kdy mi u staryho auta hrozilo, ze by se mohlo samovolne rozjet :))
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOMMY69: proč? abys pak jen zacouval když vyjíždíš?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOXICMAN: otacim smerem k obrubniku..
    ALESH
    ALESH --- ---
    TOXICMAN: srovnam je tak aby moc necumeli z podbehu..uplne do prima ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam