• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    MORGAIN: zase sem to nespecifikovala :) sem lajdak! mysleno to ale bylo jako na verejnosti.. normalne povenku a tak...ze doma obcas prebehnem bez spodaru je asi normalni :D
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    PATISLAV: mám dojem, že zrovna na nyxu se to unese :))
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    NICOLE:
    MARTHA43: mokrý... sušší.... některé věci by možná měly zůstat nevyřčené, dámy :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MARTHA43: Ta anketa neřeší, jestli na veřejnosti... takže doma se také počítá, ne?
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    NICOLE: moje rec!! taky to nechapu.. naostro nechodim verejne.. jen doma..obcas! s tim mokrym...rekla bych, ze nektery zeny to maji "sussi", jinak to nevidim ;)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    MARTHA43: zajímalo by mě, jak to děláte. Protože džíny dřou a v sukni si pak člověk nemůže nikam sednout - já teda řeším i s prádlem, jestli je hygienický sednout si třeba na lavičku nebo v tramvaji. Navíc pak má člověk všecho to ... no ... mokrý
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    MARTHA43: ...chodim pouze naostro...stále...nesnášim spodní prádlo...a doma nahej...jennahej...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: a zas co nemam rad znat nechci. hehe.
    KLX
    KLX --- ---
    MARTHA43: čistim ráno a večer..občas i v průběhu dne..jak kdy..bez nitě a bez mezizubního kartáčku
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MUI: moc toho neznám, ale co znám, mám rád.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    MUI: už mlčím. doufám, že příští otázka bude "máte rádi elektronickou hudbu" nebo tak něco
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    MUI: ještě víc než u rolling stones tady člověk MUSÍ dát jak co..protože co mají společnýho neu!, amon duul a klaus schulze?
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    [SERVER ERROR]
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    87HIGHFLYER: mno tak ji predelej... jak je libo!
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    meli jste nekdy sex s clovekem, kterymu jste predtim, behem i potom vykali?

    159 hlasy od 159 respondentů

      DIOM
      DIOM --- ---
      MARTHA43: jsou lidi co nemají potřebu čistit si chrup..znám dědulu, co mu táhne na 80, až na jeden má všechny zuby, žádnou plombu a neví co je to pasta a k čemu slouží kartáček..šťastlivec :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      mínus je za anketu, která vynechá jednu z hlavních odpovědí;)
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      to je minusu to je minusu :D minus bych dala tomu, co zaskrt ze cisti jen rano nebo vubec! stydte se!!
      KOVOVAMINCE
      KOVOVAMINCE --- ---
      MARTHA43: Občas a nerada..viz PATISLAV
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---

      Pouzivate zubni nit, popr. mezizubni kartacek?

      144 hlasy od 144 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam