• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ALESH
    ALESH --- ---
    VON_GILOTINE: ta ma asi milion fotek s ditetem (a nema ji jako profilovku na fb) a nektery se mi libi a nektery ne..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: treba euchenie
    ALESH
    ALESH --- ---
    MYSKAZBRISKA: preci zalezi kdo je na fotce a jak je to vyfocene..
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    MYSKAZBRISKA: nelíbí se mi to + je mi to jedno
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    [SERVER ERROR]
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    MUI: ...odpověděl sem špatně....zaměnil sem otázky...vzrušují vás a připadají vám estetické....
    Myslim si, že při správné konstelaci okolností jsou esteticky v cajku....hemmm a sexy můžou bejt taky...
    Promiň. Neměl sem vůbec odpovídat. Jdu na kafe.
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    holobit: cesta tam a zase zpátky
    4PTO
    4PTO --- ---
    RAGNAROK: megabit, kilobit, holobit
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MINERWA:
    Lezes casto do holobitu?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GREGI: když ten někdo bydlí v holobytě, tak se u něj nezuju, i kdybych měla bejt já ten barbar anebo antivlk a samozřejmě když mi to sám nabídne, taky to ráda uvítám, u sebe doma v žádným případě
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CORIOLANUS: Fakt to neřešíme. Víc zametáme. Když jdu na zahradu, tak jdu zase klidně v pantoflích na doma. Koberce nemáme a ponožky se vyperou, nohy umejou. Návštěvám doporučuju si boty nechat, případně nabídnu pantofle, když se chtěj za každou cenu vyzout. Z podlahy se u nás asi jíst nedá, ale to stejně nemáme ve zvyku.
    Naši se třeba doma zouvaj a nemaj rádi, když tam proběhnu v botách, ale návštěvy taky nezouvaj.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    GOGOLACKA: Normálně... akorát tě pak druhej den strašlivě bolí hlava ,)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FURYAN: no taková ta představa těch sešlapaných smrdutých pánských ponožek v pantoflích od vietnamců je fakt delikátní :D
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    GRANTORINO: Ja kdybych se u tebe zul, tak ti to francouzsky okno vypadne na vernadu :DDD
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GREGI: Což je ovšem dotaz typu "Když vystřelíme krávu z děla, jak daleko dopadne? (neberte v potaz gravitaci)" Jdu jaksi k někomu *na návštěvu,* tedy bych možná měl respektovat tamní pravidla - čili pokud mi řekne "vezměte si pantofle," tak si je vezmu. Pokud mi řekne "nezouvejte se," tak se nezouvám.

    "Kdo chce s vlky být, musí s nimi výt," jak říkala moje babička ;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ja jak kdy, ale vetsinou si s tim hlavu nelamu, bud tu chodim v botech nebo bosa, v ponozkach, ale taky casto luxuju / vytiram podlahu a to docela rada, proste se s tim pocita, jenze to bych vytirala stejne, podle zkusenosti bych stejne vytirala casto, protoze tu proste behaji dve kocky, dve deti, nosi se tu veci a pres den tu kolikrat jenom probehnu, navic mam francouzsky okno na verandu/zahradu, navstevu nenutim se zouvat, ale mam pocit, ze vetsine lidi je blby mi tu chodit v botech, takze se zujou sami, ja na tom netrvam, je mi to jedno (nekdy je lepsi aby si ty boty nechali, pokud jim napriklad smrdi nohy, stane se ze jo... a nai pantofle to nezachrani, nesnasim takove ty levne pantofle od vietnamcu..i u navstev se zouvam na boso nebo do ponozech, pantofle odmitam)... backory vubec nevlastnim a koberce v byte nemam, vsude je linoleum nebo dlaždičky, koberce nemusim a citim se tak pohodlne, delam si co chci, zadny pravidla, je to muj domov, muzu si to delat jak chci... a celkove, no proste ne, problem to neni, zatim si nikdo nestezoval a ani ja si nestezuju, je to muj zivotni styl
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tenhle ceskej zvyk nutit navstevy povinne do backor, to je jedna z veci, kterou na zahranici fakt ocenuju
    L4MA
    L4MA --- ---
    CORIOLANUS: imo zalezi co nosi clovek za boty? v gladach je to asi o necem jinym nez s lodickama s plochou podrazkou...
    a ti co se nezouvaj mozna bydlej v luxusu, vsude na spolecnejch chodbach maj vysokej cervnej koberec a nez prijdou domu, tak maj boty cisty, ne jak v panelaku na linu... :)
    taky me zkusenosti nezouvajicich se vzdycky zajimali...
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    KOTENCE: v lete bych to jeste chapala, ale co v zime? kdyz prsi, je blato, snih, brecky? prijdes domu a omyjes/osusis podrazky? neni to neprakticke? nebo to se zujes? nereju, jen me zajima, jak to funguje v praxi, protoze pro me je predstava, ze doma chodim v botach naprosty sci-fi :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    GOGOLACKA: já si třeba s botama taky moc hlavu nelámu. Né, že bych si je přikrejvala peřinou, ale často je zkopávám na zem až když jsem celá na pohovce nebo posteli. Doma se nepřezouvám. Když se přezouvám, tak z pohodlnosti, né kvůli špíně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam