• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Nemám psa a myslím si, že primární vliv na případnou agresivitu psa má chování jeho majitele vůči němu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    nemam psa a nevim
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BEEBLEBROX: Tyto dvě věci se tam samozřejmě můžou doplnit, určitě jsem mohla zapomenout ještě na něco, vždyť to nikdo nezakázal :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    BEEBLEBROX: ok, jinej priklad, trochu pritazenej za vlasy, ale pointu ma;)
    Jsem kral a chci vyhlasit valku ugande. Usporadam tak referendum:
    Otazka: mate rad(a) ugandu? Odpoved: ano/ne
    Drtiva vetsina lidi (kteri samozrejme neznaji muj zamer) odpovi, ze ne, protoze k ty zemi nema zadnej vztah a tudiz kecali by, kdyby odpovedeli, ze jo.
    Vystup tak nahraje takovy interpretaci, ze ugandu nikdo nema rad, coz ovsem neodpovida realite. Nicmene je to presne ten vystup, kterej ja jsem chtel a valku vyhlasim. A kdyby se to nekomu nelibilo, tak se budu ohanet vysledkem referenda, ve kterym obcane jasne okazali, jak ugandu nemaji radi.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Co když kradu? Jsem OSVČ?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    TOMMY69: Pokud jsi zaměstnanej, pak jsi zaměstnanej. To, že studuješ, je pak vedlejší. Chápat tedy tak, že pokud primárně studuju a k tomu si přivydělávám, pak jsem student a vydělávám. Pokud však primárně pracuju a k tomu studuju např. pro získání lepší kvalifikace nebo z jiného důvodu, pak jsem zaměstnanec.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    SKYRAY: kdyz uz, tak jeste moznost "jsem zamestnanec a studuju", protoze to je neco diametralne odlisnyho od "jsem student a vydelavam"..

    Ja se ted osobne vic povazuju za zamestnance, nez za studenta (studuju na KS)..
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Mohl by dát někdo anonymní anketu:

    Čistého měsíčně vydělávám:

    - jsem zaměstnanec (žena)
    - jsem zaměstnanec (muž)
    - jsem OSVČ (žena)
    - jsem OSVČ (muž)
    - jsem student a vydělávám
    - jsem studentka a vydělávám
    - jsem student a nevydělávám
    - jsem studentka a nevydělávám


    - do 15 tisíc
    - více než 15, méně než 20
    - více než 20, méně než 25
    - více než 25, méně než 30
    - více než 30, méně než 35
    - více než 35, méně než 40
    - více než 40, méně než 45
    - více než 45, méně než 50
    - více než 50, méně než 80
    - více než 80 tisíc
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BEEBLEBROX: Tohle není tak jednoduchý - informace samozřejmě zatajuje - žádná vláda ti neřekne, jak proběhlo vyšetřování, kdo to vyšetřoval, kdo je informátor, kde se stal průser, že k tomu došlo, co věděli nebo nevědli předem a pod. ale v takhle položený anketě to nejvodfajkuju i když je to pradivý výrok.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    BEEBLEBROX: pravda, ale presne tohle bipolarni rozliseni z toho dela manipulativni anketu.. Kdyz se na ty vysledky clovek koukne, tak prvni, co ho napadne, je, ze jsme narod konspiratoru, coz je nespravna asociace, pokud tomu tak doopravdy neni (a predchozi anketa napovida, ze ne).
    Jde o dost citlivy tema, u kteryho mam pocit, ze by se zadavatel mel vice zamyslet nad moznymi dusledky outputu. Je jedna vec mit pochybnost o urcitych detailech teorie, druha vec ji odmitat celou. Anketa tyhle dva pripady nerozlisuje..
    TINA
    TINA --- ---
    ALESH: ne ze bych teda nemohla, ale nejak to nikdy nedotahnu
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    FRONEMA: jeste hure polozena otazka.. kdo zaskrtne prvni moznost, je okamzite vhozen do stejneho kose s konpiratory, kteri jsou presvedceni o tom, ze do vezi naletel pomalu sam bush - tim vice vody na jejich mlyn
    Kdo zaskrtne druhou moznost, je okamzite povazovan za ovci, ktera uveri vsemu
    Co ma zaskrtnou clovek, ktery veri, ze vlada rozhodne na utocich nemela primy podil, ale zaroven je mu jasne, ze zatajovala urcite informace, ktere by vzbudily zbytecny rozruch, hony na carodejnice a ztizily hledani a dopadeni pravych viniku?
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    ALESH: evoluce myslim probiha, ale pochybuju, ze neodarwinismus popisuje vsechny faktory ve hre (je prilis omezenej, mechanistickej)...
    BURAK
    BURAK --- ---
    SOTD: myslim, zes chtel spis pouzit slovo pachatel ?, vinik za urcitou situaci/cin a pachatel jsou nezridka uplne opacne strany mince
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    FRONEMA:podle mě je viníkem Al-Káida, ale myslím že americká vláda zatajovala zásadní informace ohledně toho kdo, co a jak udělal.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SOTD: jo s těma dreadama to bylo moc ;)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SOTD: to je opravdu nešťastně položená otázka. Je hlavním viníkem protržené přehrady voda anebo údržbář, který ignoroval prasklinu?
    ALESH
    ALESH --- ---
    FRONEMA: jako spis neco mezi, myslim si, ze by rozhodne mohla delat vic, ale zas chapu, ze kdyby mela vyvracet kazdou konspiracni teorii, nedelal by nic jineho....
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SOTD: prijde mi to jako spatne polozena otazka, tak doplnuji svou
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    útoky 11. září

    106 hlasy od 106 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam