• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    KOTENCE: vztekat asi snad ne, tak velky emoce by to vyvolavat nemuselo, ale zrovna ty ses dobrej priklad, v urcite diskuzi, jak ten gang funguje... proste to tam lita jen kdyz vidi tvou iko, snad to ani nectou a nakourej to tam (bez cehokoli relevantniho k danemu auditku)

    KABUNGA: jo, premiovka to omezuje, protoze tam by trollik byl uz videt... no nejlepsi reseni je nepsat nic, nedostanes paleckem ;)
    o zadnem usmernovani zlosti sem nikdy nic nerikal - nejsem vaclav klaus ani milous

    tak ja se snad omlouvam, ze sem to nakop, uz tu mame minusik vsichni, hlavne slunickove ;)
    jinak souhlas, nebyt to anonymne, tak by tu takovej trolling ubyl, protoze nebudes chtit vypadat za kokota (viz. vys/niz o te premiovce a jak rika Kabunga) - toz hip hap hura anonymnimu internetovemu hrdinstvi a kudos pro vsechny
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    Správný nastavení, nebo prémiovka...daj vašim raněnejm srdíčkům možnost usměrnit zlost proti konkrétnímu ídéčku...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CHORCHE: mě přijde trapný, že jsou mínusy anonymní. A ti, co znaj svý mínuskáře, tak to většinou nevydržej a musej se za ten mínus vztekat.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    hehe no fer, ale takhle nevidim ty plusy, co tam nekdo dal... proto anketu a jen to tam tlacte dal do minusu ;)

    L4MA: prave si anonymne selhal, takhle by to neslo... :D
    FOAMISS: todle je fer nazor
    SVATY: gang sem myslel trosku jinak, ale ok...

    FOAMISS: rozmeru.. spis jen vyse (nize?), u nekerych klika i cela rodina ;)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    já chci být taky v gangu! Mínuskuju si jen tak pro radost, ale s gangem nabírá mínus úplně nových rozměrů :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    CHORCHE: taky se hlasim do anonymniho gangu...
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    CHORCHE: ode mě ho máš jen tak, protože co by to bylo za nyx, kdyby nebyly mínusy... to už by se to mohlo rovnou celý zrušit
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MINERWA: lidi by meli hlavne min psat a vic myslet, viz tadle perla MINERWA

    moh by nekdo hodit anketku ohledne Minusiku na nyxu? cokoli... klidne byli byste radi bez -? podle me to moc svou fukcni neplni (kolikrat takove ty gang ataky, minus vsem poslednim x prispevkum, kdyz nekomu jebne... particka, co jen z principu nekoho anonymne minusuje atd.)
    nerikam, ze by to melo jit cestou FB, ale ty plusy bejvaj vetsinou smyslupnejsi (pokud se to nevyrusi)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MINERWA: protože si myslim, že by to bylo lepší naopak, Ty chytrá.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOTENCE: se mnou nesouhlasíš, protože ti myšlení nedělá dobře, chápu tě!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    lidi by měli víc číst než myslet
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KOTENCE: to byla moje anketa, akorat nemam premiovku :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MINERWA: to vybíráš jméno pro dítě? pak Marek je ok, Ina je dost divná, hlavně jaká zdrobnělina? Já myslela, že jsou to nějaký celebrity :-)
    MUCKER:já ne, ale nehlasovala jsem, protože se neodvažuju odhadovat..
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    BURAK: to mluvis asi o metropolitan area, ne? To je trochu jiny zvire...
    BURAK
    BURAK --- ---
    ESTEN: zajimave, me prave google nachazi vsude Moskvu pred Istanbulem..
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MUCKER: na wolfram ;)
    BURAK: priblizne: http://www.wolframalpha.com/input/?i=london%2C+istanbul%2C+moscow+population (zajimavy je, ze jeste zhruba pred r. 2006 byla spravna odpoved jina)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    hele ja se nechci hadat o blbostech, ale proste tady me (po otazce od skyray) zaujalo vedet i todle

    me treba lakalo to hodit do google vic predem, nez potom - stejne to bud vis, ci za par dni zas zapomenes - takze to info je pro me cennejsi dopredu, v tomdle pripade (nakonec sem to strelil po nejake zrale uvaze a i do cerneho;)

    BURAK: tak pokud neni receno, tak se to povetsinou pocita i s tim kolem (rekl bych)
    BURAK
    BURAK --- ---
    MUCKER: me by spis zajimalo, jak je to spravne.. a jestli to bylo mysleno i s aglomeracema ci jak ?
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    CHORCHE: ...musíš dělat rozdíl mezi otázkou a odpovědí...takhle by to nešlo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SKYRAY: ja uz to nehulim :)

    me by proste vic zajimalo, kolik lidi u vsech techhle veci pouziva google dopredu... asi tak jako uz nemaji moc smysl soutezni otazky v tv poradech (tam to lidi taky hodi do googlu dopredu a ne az po tom, co blbe reknou C je spravne)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    SKYRAY: achjo. ja se treba podival jak hlasovala hanna. rychlejsi nez google :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam