• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ALESH: presne, rikala jsem si pri pohledu na dosavadni vysledky totez!
    ALESH
    ALESH --- ---
    SOTD: to je dost sileny, skoda ze to neni verejne, hned bych vedel s kym se prestat bavit, ufff..
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    SOTD: to ovsem meni situaci..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Hm, tak jsem zahlasoval a hned je mi o chlup jasnější, proč je naše republika v takovém marasmu.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SOTD:
    LODBROG: takhle jasno, nebyl jsem si jist, jestli beztrestně neznamená legálně, tzn. třeba jako grant apod.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PATISLAV: IMO chtěl říct abys pominul riziko odhalení a trestu a ptal se pouze a jenom svého svědomí - hypotetická situace. Chápeš?
    Aby do toho lidi nemotali "jasněže ne; stejně na to jednou přijdou a co pak?"
    Nechť je situace, kdy můžeš. Uděláš či ne?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SOTD: tu otázku nechápu, je myšleno beztrestně, avšak jednáním, které by bylo za jiných okolností trestné? A miliony nebo miliardy? :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: verim ze to tak je, ale je to trochu zkreslena statistika -- jednak me treba obcas proste zajima, jestli ma nekdo nastaveny neanonymni minusy. A taky je klikani na minus jedinej zpusob jak zjistit, jestli ma neci prispevek stejnej pocet plusu a minusu, nebo ani jedno.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    :
    KOTENCE: ano... NYX:
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOTENCE: jj, nejlepší je 100 hovad, co říkaj stejný blbosti ;)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MINERWA: Je lepší hovadina z vlastní hlavy, než bez přemejšlení citovat jiný hovado.
    BURAK: To mi přijde v pohodě. Mně rozhodně od mínusu neodradí, že se pod to musim podepsat. Snad se tu lidi nestyděj za to, že s něčim nesouhlasej, ne?
    I když někdy se mi zdá, že tu víc působí efekt stáda než vlastní názory.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    KOTENCE: taky bych je zavedl neanonymě
    ELIS
    ELIS --- ---
    FIONOR: Uz jsem byla. A v lete jezdim na hory:)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    CHORCHE: Ode mě máš ty mínusy ne z nějaké mstivsti, ale za ty tvoje výplody...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Musím říct, že mínuskový gang mě hodně zaujal.
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    co to je za kecy?

    udelejte radsi nekdo anketu:
    Jedete letos k mori/oceanu?
    ano/ne
    muz/zena
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOTENCE: takže by lidi měli víc myslet než číst? pak ale vymejšlej hovadiny, znova a znova ty stejný hovadiny
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    NYX: o neco takoveho mi slo (anketa timdle smerem) - ja ty minusy proste moc nevnimam (natoz relevantne) - povetsinou je to nejaka mstivost - klidne nam usetri praci s anketou, ci ji hod na Uvod... nebo dalsi info o tomhle
    plusiky vnimam vic, bud vyjadrujou souhlas, podporu... min fake, uz jen tim, ze to tak trosku podepisujes...
    ono to ma samozrejme nejake duvody, proc treba na FB todle neni (flame ve skupinach by tam byl asi jen vetsi, neni to slunickove pozitivni atd.)
    nicmenne nijak nespekuluju o tom to rusit atd., jen sem se nad tim parkrat pozastavil

    BURAK: prislo ti tady objektivni, kdyz tu do pul minuty naskakalo -1 u cca 10ti poslednich prispevku? ;)

    LOPIK: obavam se, ze na to tu vetsina diskuzi (resp. diskutujicich) neni dostatecne sofistikovana - aby to dalo nejakou relevantni zpetnou vazbu
    bavit se ubrecenejma reakcema... to je asi na stejne mizernej urovni - ale opakuju, ze sem nezadal o anketu z podobnych lamka duvodu
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já jsem za mínusy rád - je to opravdu určitá zpětná vazba a hlavně zábava sledovat pak ubrečený reakce..
    NYX
    NYX --- ---
    jinak co jsem meril, tak o upozorneni na ne-anonymitu minusu ho cca 70% lidi neudeli, tj. je to volba mezi anonymni a vicemene zadnou zpetnou vazbou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam