• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    :
    KOTENCE: ano... NYX:
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOTENCE: jj, nejlepší je 100 hovad, co říkaj stejný blbosti ;)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MINERWA: Je lepší hovadina z vlastní hlavy, než bez přemejšlení citovat jiný hovado.
    BURAK: To mi přijde v pohodě. Mně rozhodně od mínusu neodradí, že se pod to musim podepsat. Snad se tu lidi nestyděj za to, že s něčim nesouhlasej, ne?
    I když někdy se mi zdá, že tu víc působí efekt stáda než vlastní názory.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    KOTENCE: taky bych je zavedl neanonymě
    ELIS
    ELIS --- ---
    FIONOR: Uz jsem byla. A v lete jezdim na hory:)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    CHORCHE: Ode mě máš ty mínusy ne z nějaké mstivsti, ale za ty tvoje výplody...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Musím říct, že mínuskový gang mě hodně zaujal.
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    co to je za kecy?

    udelejte radsi nekdo anketu:
    Jedete letos k mori/oceanu?
    ano/ne
    muz/zena
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOTENCE: takže by lidi měli víc myslet než číst? pak ale vymejšlej hovadiny, znova a znova ty stejný hovadiny
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    NYX: o neco takoveho mi slo (anketa timdle smerem) - ja ty minusy proste moc nevnimam (natoz relevantne) - povetsinou je to nejaka mstivost - klidne nam usetri praci s anketou, ci ji hod na Uvod... nebo dalsi info o tomhle
    plusiky vnimam vic, bud vyjadrujou souhlas, podporu... min fake, uz jen tim, ze to tak trosku podepisujes...
    ono to ma samozrejme nejake duvody, proc treba na FB todle neni (flame ve skupinach by tam byl asi jen vetsi, neni to slunickove pozitivni atd.)
    nicmenne nijak nespekuluju o tom to rusit atd., jen sem se nad tim parkrat pozastavil

    BURAK: prislo ti tady objektivni, kdyz tu do pul minuty naskakalo -1 u cca 10ti poslednich prispevku? ;)

    LOPIK: obavam se, ze na to tu vetsina diskuzi (resp. diskutujicich) neni dostatecne sofistikovana - aby to dalo nejakou relevantni zpetnou vazbu
    bavit se ubrecenejma reakcema... to je asi na stejne mizernej urovni - ale opakuju, ze sem nezadal o anketu z podobnych lamka duvodu
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já jsem za mínusy rád - je to opravdu určitá zpětná vazba a hlavně zábava sledovat pak ubrečený reakce..
    NYX
    NYX --- ---
    jinak co jsem meril, tak o upozorneni na ne-anonymitu minusu ho cca 70% lidi neudeli, tj. je to volba mezi anonymni a vicemene zadnou zpetnou vazbou :)
    BURAK
    BURAK --- ---
    HONZINFLICEK: to jo, pokud se toho nekdo boji, tak mas samozrejme pravdu, ja ale reagoval na opacnou stranu..
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    BURAK: Můžeš ho přece dát i tak, to že se ho někdo rozhodne nedat, jen proto, že by se vědělo o jeho názoru taky něco vypoví ;-)
    BURAK
    BURAK --- ---
    KOTENCE: me prijde naopak trapne, ze si nekdo nastavi zakaz anonymnich minusu.. takova zoufala egoisticka ochrana jak omezit minusovani svych prispevku od ostatnich misto toho, aby je nechal objektivne zhodnotit
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    KOTENCE: vztekat asi snad ne, tak velky emoce by to vyvolavat nemuselo, ale zrovna ty ses dobrej priklad, v urcite diskuzi, jak ten gang funguje... proste to tam lita jen kdyz vidi tvou iko, snad to ani nectou a nakourej to tam (bez cehokoli relevantniho k danemu auditku)

    KABUNGA: jo, premiovka to omezuje, protoze tam by trollik byl uz videt... no nejlepsi reseni je nepsat nic, nedostanes paleckem ;)
    o zadnem usmernovani zlosti sem nikdy nic nerikal - nejsem vaclav klaus ani milous

    tak ja se snad omlouvam, ze sem to nakop, uz tu mame minusik vsichni, hlavne slunickove ;)
    jinak souhlas, nebyt to anonymne, tak by tu takovej trolling ubyl, protoze nebudes chtit vypadat za kokota (viz. vys/niz o te premiovce a jak rika Kabunga) - toz hip hap hura anonymnimu internetovemu hrdinstvi a kudos pro vsechny
    KABUNGA
    KABUNGA --- ---
    Správný nastavení, nebo prémiovka...daj vašim raněnejm srdíčkům možnost usměrnit zlost proti konkrétnímu ídéčku...
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CHORCHE: mě přijde trapný, že jsou mínusy anonymní. A ti, co znaj svý mínuskáře, tak to většinou nevydržej a musej se za ten mínus vztekat.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    hehe no fer, ale takhle nevidim ty plusy, co tam nekdo dal... proto anketu a jen to tam tlacte dal do minusu ;)

    L4MA: prave si anonymne selhal, takhle by to neslo... :D
    FOAMISS: todle je fer nazor
    SVATY: gang sem myslel trosku jinak, ale ok...

    FOAMISS: rozmeru.. spis jen vyse (nize?), u nekerych klika i cela rodina ;)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    já chci být taky v gangu! Mínuskuju si jen tak pro radost, ale s gangem nabírá mínus úplně nových rozměrů :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    CHORCHE: taky se hlasim do anonymniho gangu...
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    CHORCHE: ode mě ho máš jen tak, protože co by to bylo za nyx, kdyby nebyly mínusy... to už by se to mohlo rovnou celý zrušit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam