• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    LUKAS87: Fakt, to jsem nevěděla, ale nepřekvapuje mě to... on myslím i otisk rtů je specificky a v podstatě to bude platit asi o většině částí těla.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BEEBLEBROX: no dobře, ty jsi výjimka a můžeš se teda rozhodnout, jak chceš :D

    no vidím, že se mi povedlo utnout debatu o nesmrtelnosti chrousta :D
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    MORGAIN: Biometricky se užívá snímání duhovky i sítnice, oboje je stejně přesný jako otisk lidskýho prstu.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GRANTORINO, LUKAS87: A není náhodou takhle duhovka a sítnice každé jiný kus oka?
    Takže to, že otisk sítnice je něco jako otisk prstů se nevylučuje s tím, že se duhovka může mírně měnit pod různými vlivy. Tím neříkám, že ta iridologie je nebo není blbost, protože o tom nic nevím :-).
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    GRANTORINO: Rozlišuj celkový změny barvy od změn struktury. Iridologie se odvolává na skvrnky, jejich umístění a celkově na znaky vyhledávaný v struktuře. Jistě, některý nemoci lze poznat z oka (typicky žloutenku), ale metodama, který absolutně nekorelujou s Iridologií. Nehledě na prokazatelnou sub-stochastickou úspěšnost proslulejch světovejch iridologů v kontrolovanejch testovacích rekognicích.
    Klidně si tomu věř, žejo, jen... no nic :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    nicméně tomu nepřikládám zas takovou důležitost, aby se tu začala vést rozsáhlá diskuze ohledně alternativních věcí...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUKAS87: hele ale to fakt není pravda, já to pozoruju sama na sobě, v některých obdobích mám oči ke kraji značně do zelena a někdy výrazně dohněda, ... a je mi jedno co kde kdo píše, tohle je moje zkušenost
    ale chápu, že se na internetovým světě nutně musí objevit oportunistická tendence, takhle to prostě funguje ten svět milionu informací...
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    GRANTORINO: LOL! Uvážím-li, že se obraz oční sítnice používá podobně jako otisk prstů a je u každého jedince jedinečný a neměnný...
    Iridology is Nonsense
    http://www.quackwatch.com/01QuackeryRelatedTopics/iridology.html
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Děkuju
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: irisdiagnostika... například tu...
    Oční diagnostika - výklad z oka | Zdraví | Oční diagnostika - výklad z oka, irisdiagnostika
    http://www.rodina-finance.cz/zdravi.206/ocni-diagnostika-vyklad-z-oka.22339.html
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: prosím vás, mě vážně nešlo o to zjistit ,jakou máte kdo barvu očí, zajímalo mě, jestli obecně se přitahují lidi s podobnou barvou očí, takže jakou přesně máte barvu očí je jedno, jde o to, jestli se vám shoduje s barvou protějšku, ale děkuju, že jste se do toho vrhli a víme ted už všichni jaké máte kdo oči a kdo je největší exot :))

    pokud si nejste jistí, tak se podívejte do občanského průkazu, co vám tam kdo uvedl ;))

    jinak barva očí se pokud vím může lehce měnit, například z hněda do zelena znamená zdravotní problémy, ale to už je jiná kapitola
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    PISKVOR: treba prave o tu uvahu zda povazujes papir za rovinu slo, ale nechtel se ptat primo..
    RANDOM_NIGHT: zajimavy, slysim to do 17 ale krome 16..
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MINERWA: aha, dik
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    to je diskriminace nás barvookejch, a šedá neni barva, tam jenom chybí pigment
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: málokdo má modrozelenohnědý jako já, wtf?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ne, vnimam barvy normalne, kdyz se nekomu podivam do oci tak jsem schopen rict jestli je ma modre nebo zelene, ale nejak si to neumim zapamatovat. zrejme je to pro muj mozek asi tak podstatna informace jako kolik ma dotycny ras. netusim ani jakou barvu oci ma moje matka napr.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a omlouvam se pod kolonkou "jina" jsem si predstavil treba cerna a ne kombinaci
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GRANTORINO: ja si bohuzel nepamatuju barvu oci ani sve aktualni pritelkyne. neumim to. dycky to zapomenu. nejak to pro me nikdy nic neznamenalo
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: jestli jsi si našel partnerku ze šedomodrozelenohnědýma očima, tak dej stejný a jestli má jiné, tak dej jiný :) a je tam kolonka jiné...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam