• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SOTD: já bych odpověděla ano, ale nevím, do jaké kategorie se zařadit. jsem si jistá, že jsem žena, ale dál jsem na rozpacích :))
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SOTD: co je talent na matematiku? respektive kde je jeho míra? že měl někdo z matiky ve škole jedničku, nebo že ji vystudoval a učí ji na oxfordu?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SOTD: Nejspíš podle toho, o jaký druh inteligence vůbec jde...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    ALDEMIK: tak ono asi je to asi o spojení matika, logika, analytický schopnosti
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    SOTD: Mají velmi často nerozvinutý talent na matematiku, tj. předpoklady by tam byly, ale pravděpodobně škola s tím udělala svoje.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VON_GILOTINE: Já tě chci vidět! Myslela jsem, že takové vlastním na celém světě jen já... :-)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: Záleží asi spíš na tom, kde by to auto stálo. Pokud zrovna na invalidech nebo před výjezdem z požární zbrojnice, tak by mi to vadilo asi dost :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    TOMMY69: spíš záleží v jakym kontextu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    Kdyby se nekde na webu objevila fotka meho auta s konkretnim casem a mistem, kde byla vyfocena a viditelnou RZ (bez meho souhlasu), tak by mi to:

    101 hlasy od 101 respondentů

      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      Udelate mi nekdo prosim anketu?

      (Anketa je reakci na web www.machoparking.cz)
      Kdyby se nekde na webu objevila fotka meho auta s konkretnim casem a mistem, kde byla vyfocena a viditelnou RZ (bez meho souhlasu), tak by mi to:

      vadilo hodne
      vadilo, ale prekousnul bych to
      nevadilo
      blank/jinak

      Dekuju ;)
      DIOM
      DIOM --- ---
      CORNELA: levá nebo pravá noha? levý palec mne zrovna trochu tlačí, tak jestli to není černý svědomí? :)
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      MORGAIN: jj, jednu dobu se koketovalo s myslenkou ctecek otisku ucha :)
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      LUKAS87: Fakt, to jsem nevěděla, ale nepřekvapuje mě to... on myslím i otisk rtů je specificky a v podstatě to bude platit asi o většině částí těla.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      BEEBLEBROX: no dobře, ty jsi výjimka a můžeš se teda rozhodnout, jak chceš :D

      no vidím, že se mi povedlo utnout debatu o nesmrtelnosti chrousta :D
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      MORGAIN: Biometricky se užívá snímání duhovky i sítnice, oboje je stejně přesný jako otisk lidskýho prstu.
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      GRANTORINO, LUKAS87: A není náhodou takhle duhovka a sítnice každé jiný kus oka?
      Takže to, že otisk sítnice je něco jako otisk prstů se nevylučuje s tím, že se duhovka může mírně měnit pod různými vlivy. Tím neříkám, že ta iridologie je nebo není blbost, protože o tom nic nevím :-).
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      GRANTORINO: Rozlišuj celkový změny barvy od změn struktury. Iridologie se odvolává na skvrnky, jejich umístění a celkově na znaky vyhledávaný v struktuře. Jistě, některý nemoci lze poznat z oka (typicky žloutenku), ale metodama, který absolutně nekorelujou s Iridologií. Nehledě na prokazatelnou sub-stochastickou úspěšnost proslulejch světovejch iridologů v kontrolovanejch testovacích rekognicích.
      Klidně si tomu věř, žejo, jen... no nic :)
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      nicméně tomu nepřikládám zas takovou důležitost, aby se tu začala vést rozsáhlá diskuze ohledně alternativních věcí...
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      LUKAS87: hele ale to fakt není pravda, já to pozoruju sama na sobě, v některých obdobích mám oči ke kraji značně do zelena a někdy výrazně dohněda, ... a je mi jedno co kde kdo píše, tohle je moje zkušenost
      ale chápu, že se na internetovým světě nutně musí objevit oportunistická tendence, takhle to prostě funguje ten svět milionu informací...
      LUKAS87
      LUKAS87 --- ---
      GRANTORINO: LOL! Uvážím-li, že se obraz oční sítnice používá podobně jako otisk prstů a je u každého jedince jedinečný a neměnný...
      Iridology is Nonsense
      http://www.quackwatch.com/01QuackeryRelatedTopics/iridology.html
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam