• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    Tady se člověk dozví věcí... Slušný člověk není vyžraný a ikonka o člověku řekne nejvíc. Ještě se mám hodně co učit.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    VON_GILOTINE: Tvuj problém hlavně bude, že jsi chlap, ale do ikonky si dáš klidně ženskej obličej....
    Já vždycky zastával názor, že ikonka o člověku řekne nejvíc....
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    OSTROVAN: ankety driv mely formu, ktera byla velmi volna a diskusni a otevrena. to ze si domyslis veci, neni muj problem.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    VON_GILOTINE: no já měl na mysli zrovna tebe...
    plno keců a sraček a to všechno jenom z důvodu, že se tady chceš ukázat, jak jsi hustej...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    87HIGHFLYER: jj to by me predbeh urcite. rugby je nahodou jeden z nejlepsich sportu vubec. (ale taky meri dva metry ze) rugby je super.


    OSTROVAN: "vítej"
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    a komu na tom záleží?
    hádáte se tady o úplný píčoviny, na který všichni serou...
    nechápu kde se v lidech furt bere ta potřeba komentovat každou anketu... tak si to doprdele zaškrtněte a zahlasujte a tyhle výlevy si laskavě nechte pro sebe....
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VON_GILOTINE: Jonah Lomu, 196 cm, 120 kilo, BMI 31,2, obezita prvního stupně. Údajně nejlepší ragbista světa. Nevim, jestli se vymlouvá na těžký kosti, ale skoro bych se vsadil, že by tě předběh i v dobách tvý největší formy:)

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ja ti nevim, my jsme trenovali vsechno. od disku, pres skok o tyci, kouli po sprint, prekazky az k dalkovejm behum.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    VON_GILOTINE: Tak pomalu, abys to i ty pochopil. To, co tu řiká FIONOR znamená, že záleží na sportu a namáhání svalů. Tohle stejná píčovina, jako když tlustej řekne, že nechápe, jak může bejt někdo hubenej. Atletika a běhání obecně je úplně jinej sport, než třeba hokej nebo házená, kde musíš mít mimo schopnosti běhat, taky sílu. Když budeš mít 180cm a budeš třeba sprinter, tak budeš vážit jinak, než když běháš dálkově. Když budeš hrát hokej, budeš mít jinak udělaný svaly, než když běháš sprint. Když budeš chodit hrát squash 4x tejdně, budeš mít jinak svaly, než když budeš 4 dny v tejdnu hrát házenou. Co to znamená? Že tuk sice nemáš, ale máš vymakaný úplně jiný svaly a ty svaly jinak vážej.

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hmm tezko se mi odpovida, my jsme proste trenovali tak, abychom pak dobre behali.
    dnesnim treningum pro trening nerozumim
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no ja nevim to mi neprijde moc vyzable, ze by ty 4 cm mohly delat 20kg rozdil. ja sveho casu behal vrcholovou atletiku a leta chodim ranec pesky prahou skrz naskrz.
    proste tomu nerozumim.
    obcas jem uplne blbej.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    VON_GILOTINE: Touché :)))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FIONOR: prosim o vysvetleni proc bych mel pri svejch 180 vazit 90. preferuju 65

    navic mi to pripomina takovyty kecy prezirajicich se lidi, co rikaj, ze maj tlusty kosti a BMI je nesmysl.

    slusnej clovek neni vyzranej a do normalniho bmi se vejde.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    A neni to úplně jedno?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    tydle ankety z bravicka me jednou zabijou, takze kdyz me pritahujou zeny 21-25 i 26-30, tak tam nemam uvadet svuj vek a ze sem muz?
    taktez sem zjistil, ze vetsinou me vubec nezajimaji vysledky tech poslednich anket tady, ale lamu si hlavu nad tim, kdo a proc je poklada, co tim mysli (piss do bazenu napr.)... a nechtejte vedet, na co prichazim ;)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SOTD: mně se líběj 30 letý tak od 14ti a mojí mámě se líběj pořád i v padesáti. Věk si odhadni, nechci někomu kazit iluze, že je mi 17 :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KBN: nemyslim. řekla bych, že většina žen preferuje muže kolem třiceti a je jedno, jestli jsou zrovna mladší nebo starší než ony.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam