• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    omg, on fakt čeká, že budou zas nějaký milice... nevim kdo tu žije v paralelnim vesmíru....
    jasně, každej komanč je prostě démon a těší se jenom na to, jak bude zas omezovat práva lidem...
    ALESH
    ALESH --- ---
    Diky za diskuzi, ale co se trba zase vratit k cocce? Ja myslim, ze otazka cibulky zustala neodresena...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVJETAAK: napsal jsem to s vážným pohledem, ale to "pičo" tam snad cítit bylo :D
    OSTROVAN: oni svůj odkaz a zločiny proti lidskosti nezavrhli, čili pro mě osobně jedou stále ve stejným režimu..
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: Ty jsi demagog a ja uz dal nebudu ztracet cas touhle konverzaci. Ocividne jsi zil nekde jinde, nebo spis zijes nekde jinde. Tak se tam dobre bav a bacha na trisky od nasady, jednoho dne nam to v cele novych lidovych milic urcite vysvetlis a vybijes si veskere sve male mindracky. Hovada jako Ty si svobodu a demokracii nezaslouzi
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PALEONTOLOG: jo, souhlasim, už mě to samotnýho nebaví... hádat se tu kvůli píčovinám....

    na odreagování někdo dejte anketu která se netýká politky, prosim...
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: já vim a nesouhlasim...
    nevim kde furt bereš ten názor, že dnešní komouši budou ty stejný jako kdysi v pravěku....
    seš nějakej zamindrákovanej se mi zdá... co ti udělali? nepustili tě na dovolenou do francie, ale musels ject do bulharska? nebo sis někde otervřel hubu a ty zlý ošklivý satanisti z KSČ ti nenapsali schvalující posudek na studium?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    PALEONTOLOG: nojo, ale on ani tohle nepochopil, takze Ti dal plusik omylem :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    nicméně jste se kluci udobřili likem na jedinej příspěvěk, takže něco společnýho máte a už se na to vyserte;
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: to byla ironie
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PALEONTOLOG: přesně
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: ja neznam, jak muzes vedet, ze ja neznam? Ty nevis nic a ohanis se tu tim uz pekne dlouhou dobu, ale tohle neobhajis. To je jako bys volil NSDAPcech a moravy, ktera by se nikdy nezrekla holokaustu, popirala by ho primo a tvrdil bys, ze nemuzu koukat do minulosti. Minulost se opakuje a lidi jsou jen lidi a jakakoliv totalitarska ideologie bude drive ci pozdeji zneuzita. Ted mas co zrat, muzes se tu se mnou dohadovat na nyxu o ptakovinach typu politika. Je videt, ze neumis ani do 5 pocitat
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OSTROVAN: teďka už máme ti noví komunisti, viď
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Tady to začíná bejt hustý. Dopiju a mizím, dokud mi z klávesnice neteče krev.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: a to je přesně ono, ty se tady oháníš nějakou minulostí, přitom dnešní program komunistů ani neznáš... tadyty názory, že jak vyhrajou komouši, tak všechny pošlou do uranovejch dolů a zakážou nám cestovat do zahraničí.... to je prostě debilní předsudek založenej na naprostý ignoraci současnosti.....
    řikam ti: přestaň žít v minulosti, zajímej se o to, co je TEĎ
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: aler budu psat, to je totiz vyhoda, kterou nam prinesl pad Tvych milovanych komunistu, oboustranej ignore je ciste na Tobe a muzes ho dat zase jen diky tomu, ze Ti nikdo nediktuje co mas a co nemas delat :)
    debil jsi Ty, kazdej clovek ma pravo na svy rozhodnuti, to je jasny, to Ti nidko nemuze vzit (coz je zase jen diky padu komunismu, aslepon u nas), klidne si vol komunisty jak chces, ale netvrd mi, ze nepotrebujes vedet, co se za tou ideologii skryva, jaka je historie a evoluce te msylenky a ze lidi kterym davas hlas se odvoplavaji na stalinisticke praktiky a nikdy je ani slovem neodsoudili. Paklize se Ti libi myslenka, jak az vyhrajete me poslete nekam do uranovejch dolu, tak budiz, ale jinak prosim Te nelez s temahle nazorama mezi normalni lidi
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Moment, jdu si pro brambůrky a pivo.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Tady je dnes kecací mejdlo?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVJETAAK: tak naštěstí ve volbách nefunguje "dislike" :) i když to by taky nebyl špatnej nápad :D :D
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: jsi naprostej debil...
    každej člověk má právo na svý rozhodnutí...
    ale podle tebe jenom v případě, že nebude volit komunisty.... radši už nic nepiš, protože z tvejch příspěvků snad dostávam rakovinu očí
    SADY
    SADY --- ---
    OSTROVAN: zabal to, meles strasny hovna!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam