• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    SOTD: Jsem měl pocit, že jsem někde četl, že naopak ženy s menším poprsím mají vyšší produkci mateřského mléka, než ty "s obrovskejma".
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    POZITRON: klid, to bylo sdeleni pro pripadne vahajici hlasujici, ne pro tebe .)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ESTEN: vazne? to jde? tyjo, diky za cennou radu!

    (myslela jsem to nevi tak, ze x lidi tu bylo v minulosti zabanovano a ti uz se asi nepodivaj, kdy si svoje PRVNI zdejsi id registrovali, to samy i lidi se zapomenutejma heslama. napr. ja jsem svoje puvodni id venovala kamaradce, ktera pred x lety zemrela a taky uz se tedy nikdy nepodivam, kterej den presne jsem se tady poprve zaregistrovala...)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    POZITRON: kdi nevi, podiva se do osobniho, je tam datum registrace.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SOTD:
    SOTD:
    co bude dalšího?
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    tak udělejte někdo ještě teda i anketu od kterého roku jste na nyxu, mně se nechce a docela by mě zajímalo, zda se bude s touto prakticky shodovat.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    87HIGHFLYER: je puntíčkář a chce "20 nebo méně" :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: jak prázdný množiny?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Koukám že se tu zas maže jak o život.


    GRANTORINO: Ale anketa nebyla o tom co je dokázané, ale čemu lidi věřej, ne?
    SKRU
    SKRU --- ---
    jeeezis, doufam ze ten mazac u toho vystrik, nebo aspon ztoporil..
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    SOTD: wtf?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD: zase si prebral? za posledni mesic sem nevidel blbejsi dotazy/ankety, nez to co si schopnej vyprodukovat ty... jejich smysl mi vazne unika
    ALESH
    ALESH --- ---
    No tak kluci, ted si vsichni spolecne zazpivame a spory hodime za hlavu. Prosim az do konce.

    Hare Krishna Hare Rama- Most powerful Mantra 1056 times - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=EFTukhOiQIA
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    87HIGHFLYER: imho oprávněně. ta kultura je odlišná v mnoha detailech a každá vstřícnost jenom produkuje další požadavky. Nechci se dožít debat o tom, jestli smí pes do veřejného autobusu nebo jestli můžu chodit s nepokrytou hlavou, aby to náhodou někoho neuráželo. Sekularizaci společnosti vnímám jako jednoznačný pokrok a dalo dost práce a bojů, než bylo dosaženo aspoň toho, co v tomto směru máme - a vstřícnost vůči islámu to ohrožuje. Ať si každý věří, čemu chce, ale soukromě a nikoho s tím neobtěžuje.
    SKRU
    SKRU --- ---
    mozna krome laliny..
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SKRU: bezva, konečně chápu, proč zrovna ty dáváš některým věcem mínus, bude to proto, že tomu nerozumíš, vlastně takový primitivní obranný mechanismus :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    SKYRAY: jaky ani-ani ? dyk je to ta sama entita..
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SOTD: Já mám tohle spojený s náboženským fanatismem. Víra spojuje, náboženství rozděluje. Od pradávna. Věřím, že jednou umřu, ale ani pánbů, ani aláh mě nespasí.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SOTD: říká se tomu diagnostický manuál...

    A ne, spiritualita libovolného druhu tam nepatří. A ano, je rozdíl mezi spiritualitou a poruchami schizofreního okruhu. Stejně tak existují zamedikovaní, věřící schizofrenici. Ovšem psychofarmakum je třeba lexaurin, že.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam