• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SOTD: říká se tomu diagnostický manuál...

    A ne, spiritualita libovolného druhu tam nepatří. A ano, je rozdíl mezi spiritualitou a poruchami schizofreního okruhu. Stejně tak existují zamedikovaní, věřící schizofrenici. Ovšem psychofarmakum je třeba lexaurin, že.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    a ani to že mě umínusujete to nezmění :)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    ANICASE: no to bych neřekl, lidi co chtej věřit v blbosti si ty měřítka můžou různě posouvat ale pořád budou věřit v nakou blbost...........
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    ANICASE: když to něco sou blbosti tak jo
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: spíš bych řek, že psychofarmka tohle způsobujou:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SOTD: jaká psychofarmaka a s jakou diagnozou?
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    FIONOR: Imho to neni o nabozenstvi, ale o motivaci proc v zemi byt. Kdyz chces zmenit svuj zivot na ukor nekoho jinyho, nemuze to z principu pro jednu ze stran dopadnout dobre -
    zaklad je nemoznost vyuzivat social welfare stejnym zpusobem jako mistni, to je alfa a omega, ktera zpusobuje 80% problemu.
    GREGI
    GREGI --- ---
    87HIGHFLYER: a nejaky komancove?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    GREGI: islám...rychlý souhrn tohodle tématu neexistuje nikde
    GREGI
    GREGI --- ---
    co se tu kurva resi? pres 200 novejch... nemuze nekdo sepsat rychly souhrn?:D at vim jestli to cist nebo ne....
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BOBBYLON: no jo...jenže kolik je dneska křižáků...
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    ANICASE: ano islamizace ano. Problem je ze muslim nerovna se islamizace, stejne jako se crusader nerovna krestanstvi.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    87HIGHFLYER: protože mají zdroje a počítají s konspirací a bojem proti hostitelské kultuře. Normální, socializovaný imigrant (všichni ti obchodníci co v ČR jsou) se odstěhuje, pokud mu začne být nepohodlno. A nebo se radikalizuje, protože se cítí ohrožován a wahábiti slibují ho chránit a navrátit mu více práv a pomstít se těm, co je vnímat jako utlačovatele.

    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    TOXICMAN: odpust dobry muzi, ale tohle zavani medialnim vymazem selskyho rozumu a pripomina mi to diskutery na idnes. Islam je jenom jeden, chce vas znicit, je to jeho poslani, protoze kdyz vytrhnete 5 vet z jedny zhuleny casti koranu a pridat 3 z jiny zhuleny casti islamu, vyjde vam slovo pivo.
    Zuzkaou si dala tu praci ze vam tu nastinila rozdil mezi umirnenou verzi islamu a paranoikama a ty presto napises ze jejich vira kaze expanzi a islamizaci sveta?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ZUZKAOU:proč je to posiluje?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ja bych vsechny ty nabozenstvi zakazal..
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    GRANTORINO: a ty precenujes symboliku vytrzenou z prostredi a kontextu. Hazet do jednoho pytle asii s afrikou/strednim vychodem je fakt solidni zaklad pro argumentaci.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ZUZKAOU: samozřejmě že ne, nepodsouvej mi něco, co jsem neřekl

    Pro mě osobně je celá ta otázka vlastně odrazem střetu dvou odlišných civilizací, které jsou do jisté míry neslučitelné a celá ta evropská islámská korektnost se jednou může vymstít.
    Protože ta nerovnováha tu existuje (viz moje otázka), oni nejenže můžou, pro ně je to poslání, jejich víra káže expanzi a cílem je islamizace celého světa.
    Naopak my nemůžeme nic, jakmile vyjádříš odlišný názor jsi xenofob?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    87HIGHFLYER: ano. A zakazování staveb mešit posiluje wahábisty. Protože ti s konspirací a rozvratem počítaj. Wahábismus není v islámu většinový proud.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    GRANTORINO: Když si můžou mít islám, jak chtějí a modlit se kdekoliv, tak proč vadí, když si postevěj hezkej barák (kde se budou modlit)? Vadí ti islám?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam