• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: Hele, tebe už tady nějakou dobu sleduju a o něco tě požádám, ignoruj mě :) Máme naprosto odlišný tok myšlenek v mozku.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: hysterko :)
    SKYRAY: tak to konečně můžu usnout
    mně to třeba udělal proto, že to dítě se mnou chtěl mít, sem na něj trochu nasraná, ale taky mě to těší, nakonec ho udělal mojí známý
    SKYRAY: zkus běhat s pravítkem v kalhotách
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Nějak mě ta diskuze rozohnila :) Často se mi to nestává :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ALESH: Nic takovýho jsem netvrdila. Tvrdila jsem, že nejsem z těch slečen, který by měli jasně chlapa zaškatulkovanýho tak, že má mozek v kalhotách.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    No nic. Jsem ráda, že jsem měla a mám štěstí na chlapy, který ví, co je to kondom, maj rozum a uměj ho používat a nevymlouvaj se na evoluci. Hau.
    ALESH
    ALESH --- ---
    SKYRAY: no ze dovnitr do chapa nevidis, takze nemuzes vedet, kde ten mozek vlastne ma
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: Cože? Nějak jsem se ztratila v matrixu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: tak hlavněže víš, co si myslej oni
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SMOKY: To je ale bullshit.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: Z kategorie slečen, který si tohle myslí, já nejsem, takže se neztotožňuju.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    SKYRAY: Geneticky je proste pohlavni pud vetsinou silnejsi nez rozum. To je vec evoluce.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: jo, ale jinde
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SMOKY: Jaký prosím tě? Vy chlapi snad máte taky mozek, ne?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    JACOB: Přesně, jak napsal MORGAIN, nechceš dítě, vem si kondom. Psát, že ženský lžou ohledně antikoncepce, je fakt alibismus.
    JACOB
    JACOB --- ---
    MORGAIN: Jako, ano, todle vsechno urcite beru. Presto mi prijde, ze zcela striktne tu jista nevyvazenost je (legalni nevyvazenost) - a ta se obvykle obhajuje prave tim, ze "zenska rodi" nebo "je to jeji telo". Jen jsem chtel rict, ze zrovna u ditete je tohle sice relevantni argument, ale imho podruzny prave tem dalsich 20ti letum.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MORGAIN: Zeny maj v ruce trosku silnejsi zbrane :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    JACOB: Jako pořád můžeš použít kondomy a nespoléhat na její antikoncepci a slovo. To je tvoje možnost, tu zase před časem antikoncepce neměly zdaleka tak silně v rukou ženy....
    To, že je dnes kdekdo zpohodlnělý a přesouvá zodpovědnost na ženu (ber antikoncepci ať já nemusím řešit kondom) je to, že se sám svých možností vzdá...
    JACOB
    JACOB --- ---
    SKYRAY: Pokud zenska dite chce, zadnej chlap ji nedonuti nelhat o pouziti antikoncepce.
    Takze pokud zalze zenska, chlap ma nedobrovolnou hypoteku na dalsich 20 let a "je blbec, protoze se podle toho nechova".

    Jen rikam, ze to, ze zenska rodi je fajn a vsechno, ale porad ma v rukou veskere moznosti ona a chlap nema jinou moznost, nez zenske verit. Protoze pokud mu zalze, vzala mu zcela legalne tak 4 miliony z kapsy.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    JACOB: Pokud ta ženská dítě chce, žádnej chlap ji nedonutí jít na potrat. Vyživovací povinnost má tak či onak. Takže s tím posledním slovem ID SKRU souhlasím. Pokud dítě nechceš a seš blbec, že se dle toho nechováš, tak to je pak už jaksi tvůj problém.
    JACOB
    JACOB --- ---
    SKRU: Zenska sice rodi, ale dalsich 20 let platej to dite oba, takze s tim "poslednim slovem" bych to mozna znovu zvazil ;)
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    PISKVOR: co na to udelat naketu? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam