• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KOLU
    KOLU --- ---
    MINERWA: Uctivě děkuji za poklonu, vážím si toho.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KOLU: já to řešila se zadavatelkou v poště, ty chytrej! :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    MINERWA: A odpovídá tomu samozřejmě i kvalita ankety.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: tak zkus zase třeba pochopit, že někoho sex nezajímá tak jako tebe, existujou frigidy, kterým třeba orgasmus příjde nechutnej a třeba jako blbost-něco, co jako k chytrým a vzdělaným lidem už nepatří, tys neviděla film Hysterie? doporučuju, budeš se zaručeně bavit, nechtěla bych ti kazit první dojem spoilerama, takže na to mrkni a zejtra mi řekni, nebo dneska třeba ;)
    Vrtěti ženou / Hysteria (2011) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/282939-vrteti-zenou/
    Vrteti ženou CZ dabing (2011) NOVINKA.avi | Ulož.to
    http://www.uloz.to/xMBSa7Nf/vrteti-zenou-cz-dabing-2011-novinka-avi
    dabing není špatnej, ale podle gusta
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PISKVOR: byla sem rychlejší! :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    muzete dat anktetu kdo vsechno ma rymicku?
    nejakej druh nachlazeni ci virozy, od prostyho posmrkavani az k k horeckam 38 a vejs :) idealne 2D, s tim ze mam nejaky chronicky zdravotni problem/nemam nejaky chronicky zdravotni problem.
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    by me zajimalo co na ni jako neni sexy
    CRHA
    CRHA --- ---
    SKYRAY: protože si myslí, že to někoho zajímá ;)
    SKRU
    SKRU --- ---
    LOPIK: to ten chlap asi trochu zkysne
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: hele tak se zkus vcítit do těch žen, které ještě nikdy orgasmus nepoznaly
    RANITOMEYA
    RANITOMEYA --- ---
    ALESH: omylem jsem hlasoval pro americkou místo britský
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    A teď si představte tu trapnou chvilku, kdy po dlouhý době marnýho snažení zásaditá žena co nic nepředstírá radši řekne "tak už teda radši slez"..
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    nemuzumocreagovatpacminejdemezernik,vylilajsemsikafedoklavesnice:Dmaucta
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SKYRAY: no je to asi trošku něco jiného, ale řada žen doprovází orgasmus vydatným kvičením prasete před porážkou tak se jen dotazuji co je a co není přípustné

    MINERWA: jop přičemž se nestahují svaly dole, ale nahoře co, to aby změnil polohu a urychleně vpravil penis do jiné díry, aby s toho měl něco opravdového a ne předstíraného
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    CHORCHE: Můj názor je naprosto zdravej a s mými rodidly vážně nijak nesouvisí. Důvody předstírat orgasmus jsou naprosto nesmyslný a to jakýkoliv. A je fakt jedno, zda je mi 18 nebo 35. Pokud se stydím, tak dost pochybuju o tom, že budu taková frajerka, abych se nestyděla tohle předstírat. Pokud to ženský dělaj a dělá jim to potěšení, tak prosím. I když teda nevím, jaký. Ale pak jsem fakt ráda, že nejsem chlap a nejsou to mý přítelkyně.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SKYRAY: drz se toho, ze nemas co rict - otazka byla, kolikrat kdo predstiral, ja o tom mluvim obecne, ty do toho tahas jen ta sva rodidla, do kterejch jak sama rikas, je nam hovno... ale generalizovat se podle nich taky neda - tendle excentrismus je na zabiti a vypovidajici hodnotu to ma ledatak bagru - nejspis to tady nikdo s tebou neotestujem :D
    ja taktez nemluvil o tom, co je dobre, ci cemu fandim, jen rikam, ze ruzni lide, maj ruzne duvody - tvuj uz sem pochopil davno, souhlasim s tim, ale to je asi tak vse a na kazdou se to aplikovat neda - todle zas nedokazes stravit ty, protoze ty si ta spravna a ostatni, co nekdy predstiraly, z jakehokoliv duvodu, sou kravy - oukej - konec tematu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BLUNTED: to nebude orgasmus, ale respirace, která k orgasmu pomáhá
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    takže pokud zahekám příteli trošku víc, protože ho to rajcuje tak něco předstírám i když orgasmus proběhne? jen mě zajímá co všechno je předstírání
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam