• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    CHORCHE: Můj názor je naprosto zdravej a s mými rodidly vážně nijak nesouvisí. Důvody předstírat orgasmus jsou naprosto nesmyslný a to jakýkoliv. A je fakt jedno, zda je mi 18 nebo 35. Pokud se stydím, tak dost pochybuju o tom, že budu taková frajerka, abych se nestyděla tohle předstírat. Pokud to ženský dělaj a dělá jim to potěšení, tak prosím. I když teda nevím, jaký. Ale pak jsem fakt ráda, že nejsem chlap a nejsou to mý přítelkyně.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SKYRAY: drz se toho, ze nemas co rict - otazka byla, kolikrat kdo predstiral, ja o tom mluvim obecne, ty do toho tahas jen ta sva rodidla, do kterejch jak sama rikas, je nam hovno... ale generalizovat se podle nich taky neda - tendle excentrismus je na zabiti a vypovidajici hodnotu to ma ledatak bagru - nejspis to tady nikdo s tebou neotestujem :D
    ja taktez nemluvil o tom, co je dobre, ci cemu fandim, jen rikam, ze ruzni lide, maj ruzne duvody - tvuj uz sem pochopil davno, souhlasim s tim, ale to je asi tak vse a na kazdou se to aplikovat neda - todle zas nedokazes stravit ty, protoze ty si ta spravna a ostatni, co nekdy predstiraly, z jakehokoliv duvodu, sou kravy - oukej - konec tematu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BLUNTED: to nebude orgasmus, ale respirace, která k orgasmu pomáhá
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    takže pokud zahekám příteli trošku víc, protože ho to rajcuje tak něco předstírám i když orgasmus proběhne? jen mě zajímá co všechno je předstírání
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SKYRAY: to asi ne, klasickej souboj neporozumneni psanemu textu - s kolika holkama sis zasukala, abys mohla generalizovat, co a jak predstiraj? 0 nic?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SKYRAY: opet generalizujes jen ze sveho pohledu na vec... a predstiram neznamena jen hekat jako krava na pastve... asi s tim mas vic zkusenosti nez ja, coz? :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: určitě bude v sedmým nebi, až zjistí, jakou má hérečku ;)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SKYRAY: si nejaka vyhrocena, to souvisi taky s vekem, zkusenostma a obcas sou slecny, co orgasmu nedosahnout, tak na zacatku se treba stydi a predstiraj
    hloupe to zacina byt, kdyz jim je 25+ atd.
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SKYRAY: no předstírat orgasmus je kravina o tom žádná
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BLUNTED: V prvé řadě, jsem ženská. A v druhé řadě, pokud s druhým mluvím o tom, co chci a co nechci, nemusím v posteli vytvářet tuhle patálii. A to platí oboustranně. Jak pro chlapa, tak pro ženskou. Ženský, který předstíraj orgasmus nebo cokoliv jinýho, jsou imho krávy. Hau.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SKYRAY: hlavně to tu ženskou musí zákonitě po nějaký době prestat bavit
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SKYRAY: to je jako kdybys tvrdil, že všechny ženy by se cítily skvěle pokud by nebyly schopné uspokojit parntera, což je trošku blbost no
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SOTD: To máš z vlastní zkušenosti? :) Já tohle dost dobře nechápu. Protože z toho pramení dost velká nedůvěra.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ACIDQA: samozřejmě, že sem jinou část zaškrtla
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MINERWA: a proc proste nezaskrtnes jinou oblicejovou cast?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BLUNTED: tak ja znam treba riggera, co ma krouzek v bicepsu, moc nechapu - ale teda ne v bicepsu, je to samo jen chycene na kraj kuze, ale i tak dost divne misto a u chlapa, jinak zadne viditelne bodymodifikace nema (pokud je nema v trenkach - na slunicku makas jen v kratasech pres leto)
    me osobne se libi piercing tak na 2-5ti mistech, zalezi co a u koho, nektere me naopak vyslovene odpuzuji a tvrzeni, ze propichlej jazyk znamena lepsi oral, z osobni zkusenosti nezastavam (smerem od zeny, cert vi, jak pro oral pro zeny)
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    CHORCHE: jiná část těla vypadá velmi slibně, když pominu stehna, lejtka a podobné části těla které jsou krajně nepravděpodobné;)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ACIDQA: dik, i kdyz sem se uklik :D
    ale treba ten radek o propichnuti prirozeni (chtel bych) je zajimavej - a zapomnelas na bradavky, safris, takze ani todle mi nepomuze najit cubicku s krouzkem v kazde bradavce, grrr :D
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ACIDQA: Dle výsledků docela slušný železářství už :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SOTD: Mne by více zajímalo, proč to ženský vlastně dělaj :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Jj, tzv. tichá domácnost. Akorát mě pobavilo, když mi několik chlapů nezávisle na sobě řeklo, že jim občas vyhovuje, když mají klid.... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam