• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD: tak hod anketu a ja ti dam jednou plus - uvedu teda i duvod... dlouholetej kamarad (15+let, asi jeden z nejlepsich), ac on vic doleva, ja doprava... kulturne trosku alternativni... dlouho prace pro nezisk, ateista... tak na podobne veci vzdy reaguje> JEZIS! - jinak me uz v moc vecech neprekvapuje, tak si tak rikam, jestli je na tomdle neco tak sokujiciho obecne, ci je to jen takove nase skadleni
    u vetsiny tvych anket dokazu predpovidat vysledek, tady fakt nevim (pro jednoho to bude dalsi Kabaret, pro jineho skoro tabu Pony play)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    poprosim o anketu - Pohorsuje vas obdobne umeni/video? genderove, anonymne, ANO/NE a treti moznost - otevrel sem odkaz, ale todle si Nepustim http://vimeo.com/68351321
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jsem netušila, kolik emocí může vyvolat deštník :))
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    SOTD: já mám obyvykle děstník na jedno použití, tak dlouho ho vystřeluju než se rozbije :) ten nevystřelovací mi vydrží o poznání déle :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SOTD: To chápu. Ale to máš i s podprsenkama, podpatkama, barvama na vlasy a vytrhanym obočím, holením, deodorantama... všechno iluze.
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    Najednou chteji nenamalovane buchty, ale jak zbesile plusickujou namalovane v prizenejch volickach nebo jak se to auditko menuje, haha jako
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOTENCE: ále...znáš to...ve tmě je každá díra černá:)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    87HIGHFLYER: bála bych se, že přibude gayů :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOTENCE: no...vlastně jo:)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CHORCHE: Chceš na ulici potkávat všechny ženský výhradně ve sportovním, nenalíčený a s mokrejma vlasama v culíku?
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    Já mám jeden, v autě. Snad ani jednou jsem ho nepoužil. Ale je tam.

    A co pláštěnky? :)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    SOTD: ano, je to VELMI subjektivní ale chybí mi tu možnost "nenávidím deštníky a radši umřu na podchlazení než si jeden nad svou hlavou otevřít"..:)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD a OSTROVAN: to je rec jak rozpravka :D

    mimo to SOTD to je dobrej a typickej argumentacni faul, na urovni: ziju v praze dlouho a nikdy jsem tu nevidel znasilneni - ja taky nikdy nevidel sfingu na vlastni oci :)
    - viz. niz, tvrdil sem vesmes to same, co ostrovan, kdyz ma nekdo destnik 120cm prumer, krci se u zastavky a pak bere nastup do busu steci, tak uz sem tim okrajem do xichtu dostal, a to sem chtel jen v klidu vystoupit, ale panicky holt nemaj takove periferni videni a hl. MAM PRAVO SEDET, tak rychle a neprekazej mladej, sem mokra :D
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    SOTD: Já tam byl tak dvakrát tejdně po dobu čtyř let, a stačily mi ty "prague streets" bohatě...
    Jsem holt z malýho města a když jdu po chodníku, tak to že přede mnou jde někdo další, to je pro mě celkem nezvyk.....
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Já osobně fakt deštníky nesnášim... když jde o pražský ulice, tam je chodník narvanej "lidma" a stačí dva, tři na desetimetrovej úsek chodníku a může mít deset lidí strach o svý oko.... Úplně nejlepší jsou paničky, co si zavíraj deštník teprv až když nastoupí, do tramvaje nebo busu... nemůžou to složit předtim a vydržet pár kapek, ne, ony to skládaj až vevnitř...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    chapu, ze babofky maj destnik, ale vcera kuze na bruselske, ruzove obr gumacky, jinak out fit sekretarky... a destnik o prumeru 120cm - wtf? mrholilo... tej bych ho asi strcil do zadnice
    navic je to trosku pretahly, pokud nemakam venku, coz je stejne na plastenku, tak to resi dobra bunda, vetsinou - ty zenske, co ti tim pred tramvaji chtej vypichnout oko me irritujou, a to mrholi, zas nejsme z cukru

    potreba vice destniku je usmevna, ale tak nekomu nestaci jedny hodinky, asi tak ;)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    SOTD: tak ja stejne chodim kazdej den s batohem (chci/musim), takze v obdobich, kdy hrozi dest, ho v tom baglu mam hozenej porad.. ale je teda pravda, ze to mam tak posledni rok, driv jsem mel jenom v autech..
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    hm to se mi nestává, asi záleží jak lidi žijou
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    já nevim, mně třeba vadí bejt někde delší dobu v mokrym oblečení a místo náhradního oblečení si beru ten deštník.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam