• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    KBN
    KBN --- ---
    ZUZKAOU: z které strany se začíná?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    Jsi rom?

    75 hlasy od 75 respondentů

      HONZAL
      HONZAL --- ---
      SOTD: -> s-mysl
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      87HIGHFLYER: Když seš socka, tak nežer želvy :P
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      PISKVOR: jsem socka a nemám premiovku:)
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      87HIGHFLYER: Sis měl udělat vlastní :D
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      PISKVOR: na hovno anketa, páč mám rád želvy a k tomu si myslim že to má smysl
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---

      Mají městská loga smysl?

      103 hlasy od 103 respondentů

        PISKVOR
        PISKVOR --- ---

        Mají městské znaky a vlajky smysl?

        103 hlasy od 103 respondentů

          KOTENCE
          KOTENCE --- ---
          NICOLE: Mně to přináší užitek. Musíš mít od obce povolení, když chceš používat její znak, takže to vyjadřuje specifickej vztah.
          NICOLE
          NICOLE --- ---
          KOTENCE: člověku se může líbit ledasco. Ale nevím, proč by mělo být oficiální a úřední cokoliv, co nepřináší žádný užitek občanům
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          co místo keců anketu?:)
          Návrh:
          Mají městské znaky a vlajky smysl?
          ano
          dříve ano, dnes ne
          ne
          blank
          1 hlas veřejně

          dík
          KOTENCE
          KOTENCE --- ---
          NICOLE: Znam lidi, co znaj znaky mnoha měst. Třeba mně se líbí znak naší obce a jsem za něj ráda.
          PISKVOR
          PISKVOR --- ---
          NICOLE: Pravděpodobně ne; ale probudit se na ulici a podle znaku na deklu od kanálu poznat, ve kterým městě jsem, se občas hodí ;)
          NICOLE
          NICOLE --- ---
          SOTD: to si nemyslím :)
          Třeba vlajky států mají nějaké praktické upotřebení - byť uznávám, že diskutabilní - třeba v tabulce kurzů měn nebo nějakých sportovních výsledků je podle nich rychlejší orientace. Tímhle způsobem ale znaky měst použít nelze, protože každý zná tak maximálně znak svého města - a to ještě ne každý. Imho má pravdu MORGAIN - je to nějaký historický rudiment, nic víc. A kdyby se to zrušilo, tak si toho nejspíš nikdo ani nevšimne.
          KOTENCE
          KOTENCE --- ---
          GREGI: koukla jsem se dřív než jsem odpověděla, ale to jsem fakt nevěděla. Ten znak se používá docela řasto, tak ho znám.
          NICOLE: nechápu, proč máš teda takovou píčovinu jako jméno, ikonka a přezdívka..
          PISKVOR
          PISKVOR --- ---
          FIONOR: Na starsich tramvajich ji vidi dokonce porad - byt je tam zamaskovana za bezovo-cervenou kombinaci, puvodni inspirace pro nater T3 byla prave prazska vlajka: podelne pulene zlato-cervene pole.
          MORGAIN
          MORGAIN --- ---
          NICOLE: Tak je to spíš pozůstatek dřívějších dob, kdy to něco znamenalo, řekla bych. Hranice se postupně smazávají, jak se zjednodušuje překonávání větších vzdáleností, za 50 - 100 let třeba někdo prohlásí, že nechápe, proč každý evropský stát má vlajku a znak, jako by nestačila jedna evropská...
          NICOLE
          NICOLE --- ---
          nechápu, proč i města musej mít takový píčoviny, jako znak a vlajka. stejně to nikdo nezná, takže se to nedá použít jako znak, který by nesl nějakou informaci.
          GREGI
          GREGI --- ---
          GRANTORINO: to je znak;)
          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---

          GREGI: já si vybavuju jen tu ruku s tím mečem co čouhá z té brány, ale ten zbytek ne
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam