• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    POZITRON: CHORCHE: tak me by to mozna slo i bez toho malovani, ale zas bych s tim stravila dost casu tak mi tohle prislo jednodussi.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LEENVECKA: ja jsem si jezdila prstem po monitoru, to stacilo :)
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    Ono si staci uvedomit, ze spojeny kolecka nemusis resit(jsou tam obe dvakrat) a potom si spocitat zbyla kolecka(je jich lichej pocet, takze se nic nemeni...)
    MLOK_
    MLOK_ --- ---
    CHORCHE: No, vizualizovat si ten pohyb skutečně může být trochu matoucí, ale řešit to jako prostou sérii binárních operací je dost snadný.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    POZITRON: zalezi na tom kolik s tou klikou otoci.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LEENVECKA: ja to po prvni pulce ulozil v hlave (zadne malovani), tak tady v tom bode to je tak... kdyz se ted seknu, tak se vratim a pojedu tady odsad :D
    jinak ale zvlastni rebus, nic moc slozitej, spis o koncentraci, ci jestli se seknes... nejvic me na tom lakala ta opice na zacatku, nevim proc
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    CHORCHE: ja si hodila obrazek do malovani a delala jsem to nadvakrat, celkem to s tim soustredenim pomohlo:o)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ELIS: Tohle je tak špatně udělanej test, že se daj skoro všechny odpovědi odhadnout. Stačí si udělat "průměr" odpovědí a je jasný, která je správná.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    TOMMY69: ani ne, sou tam 3 ruzne moznosti otaceni, kdyby to bylo 2x delsi ... tak tady hodi prubehem error pulka lidi, ale je to vtipny :D ja uz mel problem se soustredit v pulce
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    POZITRON: no tak to jsem proste überkokot..protoze prekouknout se na poslednim kole, to chce slusnou davku debility :))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TOMMY69: tak spoiler z malovani tady :)
    http://i43.tinypic.com/r7nngw.jpg
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    POZITRON: spoiler bude?
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Šipka ukáže na:

    113 hlasy od 113 respondentů

      ELIS
      ELIS --- ---
      [SERVER ERROR]
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      TOXICMAN: maly polstar byl (a vzdy bude) u nas v rodine jako "macík"..nevim proc :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      TOXICMAN: boeing 737
      LEENVECKA
      LEENVECKA --- ---
      TOXICMAN: ja to znam jako veset buliky na nos...tj nerikat cloveku uplnou pravdu tj delat z nej hlupaka ci blbce..

      a taky jak pise gilotina VON_GILOTINE:
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      VON_GILOTINE: Takovej bulik, kdyz se zakousne... ;)
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      TOXICMAN:
      VON_GILOTINE: i tak mi nesedi co by to znamenalo ve frazi "veset nekomu na nos buliky"
      OSTROVAN
      OSTROVAN --- ---
      TOXICMAN: tažné zvíře prostě
      CHORCHE
      CHORCHE --- ---
      TOXICMAN: fail, nic z toho by me nenapadlo, to uz spis viz. BURKHAR: a VON_GILOTINE
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam