• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    87HIGHFLYER: njn todle je taky diskutabilni, viz. treba bobo... ta z toho zije a kandiduje uplne kamkoli :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    CHORCHE: hlavně ty strany dostanou poměrně slušný prachy když dostanou určitej počet hlasů. Takže podpora je to každopádně.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    FIONOR: ok - me totiz posledni dobou ta manipulace, co hlasa dost CSSD, ale vlastne ty velke strany a jejich zblbi fans, leze krkem - vnimam to za docela podstatnej problem a souvisi to s tim soucasnym marasmem (hl ty 3, topce uz znova hlas ale taky nedam a povazuju je za 4te v poradi)

    nechame se prekvapit, ja se dnes docela projel, abych odvolil - a kdyz jezisek da, budeme mit na vanoce i novou vladu :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    FIONOR: jepici uvaha je uz i jen mantra o Zahozenem hlasu.... pak se tu porad voli mrdky ala ODS, KSCM ci CSSD - ses sobotka nebo co to meles? bojis se o jejich *monopol*?

    naopak volba mensich stran je dobrej krok, protoze ty velke (10++%) si uvedomi, ze to nemaj jiste, nemuzou jen populisticky plkat a meli by neco zacit delat, vsak ono to ted presne takhle nakope ten zbytek ODS tragedu... akorat u nich doufam, ze uz to nerozdejchaj

    (nejsem volic ani Svobodnych, i kdyz pred tydnem sem je docela zvazoval)
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    MINERWA: už ho tam mám
    ALESH
    ALESH --- ---
    LEENVECKA: no a? :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ALESH: jsem volič svobodných a ten jeden z hlasů v anketě patří mě a nestydím se to přiznat:-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    super záhlaví:)
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: moje vyjadrovaci schopnosti nejsou nejlepsi, no:)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: Aha, ted uz mi to doslo :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: nechce se mi verit, ze by v tomto auditku, bylo tolik volicu svobodnych, protoze predchozi ankety a diskuze tomu nenapovidaji...
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: nechce se mi verit, ze by v tomto auditku, bylo tolik volicu svobodnych, protoze predchozi ankety a diskuze tomu nenapovidaji...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: Ok. Pak ale zase nechápu toto.
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: asi jsi to pochopil spatne. Bezny nyxak sledujici tento klub, neni bezny nyxak. To nikde netvrdim, ja tvrdim, ze bezny nyxak sledujci tento klub, je bezny nyxak sledujici tento klub.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    FIONOR: samozřejmě že to není zahozený hlas
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: "Běžný nyxák, sledující tento klub" - já si to tu snad vytisknu a budu na tom demonstrovat chybné interpretace ve statistice (jinými slovy, tohle auditko není repre vzorek ani v rámci nyxu).
    ALESH
    ALESH --- ---
    ELIS: to jo, ale porad je zajimavejsi anketa, ktera rika, co bude volit bezny nyxak sledujici tneto klub (vysledky treba muzes porovnavat se starsima anketama), nez anketa, ktera rika, koho budou volit priznivci SSO...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ELIS: to jo, ale pak je to jako se ptát kdo bude volit svobodný na mítinku svobodnejch
    ELIS
    ELIS --- ---
    ALESH: Kdo lobuje, ten jede:) A vypovedni hodnotu bych tady neresila, nyxackej vzorek je stejne vzdalenej rozlozeni populace CR.
    ALESH
    ALESH --- ---
    ELIS: aha, jedna z veci, proc je mi ta trana tak nesympaticka. Pak ta anketa ma mit nejakou vypovidajici hodnotu. [ FRONEMA @ Strana svobodných občanů Levicová vláda, levicový prezident - prostor pro Svobodné? ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam