• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GRANTORINO: já jí nechci zadarmo, rád za ní platim. Ale ta otázka byla postavená jinak (resp. já jí teda úplně jinak pochopil). Ta otázka mi divná nepřijde - za kvalitu rád zaplatim, protože vim, že něco musej žrát. Ale na druhou stranu sem si jistej, že by tvořili i bez toho, abych jim něco dával - pokud ne, tak mě ta jejich muzika pravděpodobně ani nezajímá
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jo, je to proste komunismus, hluboce zakorenenej ve spolecnosti a zoufale prasivej
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADAMFC: nema cas ted odpovidat, kdyztak odpovim pozdejc, ale vubec nikam nemirim, jen mi prijde neskutecny ze by lidi chteli kvalitni hudbu proste jen tak, zadarmo, ze jim to neprijde divny, vubec ted neresim odkud kam by meli jit prachy, spis me zarazi ta neskutecna drzost
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NICOLE: ale jo, třeba někdo rozumí víc těhotenskym testům, zná statistiky spolehlivosti, přesnej princip jak to funguje, kdy to nefunguje, na čem záleží na čem ne. A na základě těhle znalostí se rozhodne, jestli je to pro něj důvěryhodný nebo ne. Nebo se rozhodne, protože je venku hezky:) Důvěra nemá se statistikou moc co dočinění, je to názor.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    87HIGHFLYER: no právě - těžko člověk může dát jinou, to je to, co jsem říkala :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NICOLE: no...viz moje odpověď. Nevím:)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    87HIGHFLYER: tak řeč byla o testu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NICOLE: obecně nebo konkrétně těhotenský test?
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    87HIGHFLYER: no a když víš, že spolehlivost je třeba 80%, tak odpovíš, že je, nebo že není důvěryhodný?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NICOLE: lol jakože mu věřím třeba na 19 %? .D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NICOLE: to si pleteš se spolehlivostí:)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    MINERWA: důvěryhodný v určitým statistickým rozsahu. odpověď ano/ne imho nesmysl
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    87HIGHFLYER: tak když nevíš, ty zkušenosti mi tam přijdou navíc :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MINERWA: mám s tím zkušenosti a stejně nevím:)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: no počkej, a co třeba ty, který se s tim pochlupit chtěj :P
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: ne, nezjistíš, když hlasuješ jako muž
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: počkej, jsem tě nepochopila...., takže otázka by měla znít úplně jinak...:))
    LODBROG: protože ten test může ukázat těhotenství, který je falešný, ale taky může ukázat těhotenství, který falešný neni....
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GRANTORINO: já třeba pokládam za kvalitní hudbu českej underground. A ty z toho měli co? Klepeta a roky na Pankráci. Většina velkejch umělců taky začla tak, že neměli pomalu co žrát. A počítam, že ta debata se neměla stočit na nějakou finanční podporu od státu (kam ty určitě míříš)

    ALESH: jinak teda já sem přesedlal na domácí chleba. Pečivo kupuju jen limitovaně.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LODBROG: lékař potvrdil a jsem muž?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam