• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREGI: takticky mlcim, tohle prenecham uz jinym :))
    GREGI
    GREGI --- ---
    INSEQUI: to se ale nevylucuje s tim ze stale bude dostatek kvalitni hudby ne?:) dneska je tolik hudby ze by stejne clovek potreboval nekolik zivotu nato aby ji vsechnu poslechl...
    GREGI
    GREGI --- ---
    VON_GILOTINE: jediny co me napada ze nebyla pochopena nadsazka
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    GREGI: V daném kontextu je to dost podobné, jedná se o produkt. Jinejma slovama, je sice hezké a naplňující dělat hudbu pro radost ale krajně nepraktické protože pak se nemáš jak uživit, a pokud se přeci jen rozhodneš souběžně s obživou dělat hudbu pro radost bude na to méně času a výsledný produkt nebude tak kvalitní jako u lidí které to živí a mohou tomu věnovat času kolik chtějí.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    laskave si precti na co reaguju, jak na to reaguju a pak se podivej na to cos mi odepsal.
    GREGI
    GREGI --- ---
    VON_GILOTINE: to si pockas pokud mi nereknes cemu presne nerozumis:))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GREGI: zkus to znouv, my pockame.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    navic uznavam, ze tyhlety kulturni barbary tezce snasim...
    GREGI
    GREGI --- ---
    SKYRAY: to sem si taky uz rikal:)
    VON_GILOTINE: co ti prosim nedava smysl?:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SKYRAY: aj, nemam... ale mam blbou naladu, to nepopiram...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREGI: hele uz i ty co me minusujou ti zacinaji vysvetlovat, ze mas brzdit, takze na me to nehazej :D
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Tak jo. Právě jsem dospěla k závěru, že Grantorino má menzes.
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: me prijde ze jedinej kdo si tu nabiha jsi ty.... vzdyt tady mluvis o uplne necem jinem nez o cem byla anketa... pak uz je jen nas problem ze reagujeme
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GREGI: prosimte zkus reagovat znovu a smysluplne. to cos napsal ted, smysl nedava
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREGI: nechci si z tebe delat legraci, ale uznej, ze proste ty si tak nabihas, ze to neni mozny :DDD
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: trosku s krizkem po funuse, ale tohle si tu snad zas vysvetlovat nemusime, ne? tajne doufam, ze to gregi chape a tohle byla jen hloupa provokace...
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: a nezacala hudba u ohnu pravekych lidi nahodou? ale jo asi vzdycky vsichni nakonec mezi sebou zaplatili takze vlastne se to bez tech prachu neobeslo
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GREGI: to ze se ti neco libi neznamena ze je to kvalitni. subjektivni vkus se nerovna objektivni kvalita (skladba, struktura, zvuk, např)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VIXLE: hel chapu, ze si mi musel ominusovat vechny prispevky, protoze nekde vznika nejaka hudba zadarmo kvalitni, ale uvedom si, ze bez velke casti hudebniho sveta, ktery je postaveny na financích by ani tahle část hudebního svět free nemohla existovat, vážou se na ní vazby jako kdekoliv jinde, to "free" je trochu zavádějící pojem, ve skutečnosti to stojí na hromadě financí, ono se to nedá všechno od sebe roztrhat, nikdo nevymyslel někde v lese bez jakéhokoliv vztahu ke společnosti kvalitní hudbu... to že tu otázku zjednodušujete na nějakou jednu scénu, není můj problém
    DIOM
    DIOM --- ---
    GRANTORINO: ty si opravdu myslíš, že kdyby neexistovaly peníze, případně jiné způsoby směny, etc., že by neexistovala ani hudba? protože tak to dle tvých výroků vypadá.. a k těm černochům, ne každý zpívat samozřejmě neumí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam