• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    No nic. Když tu anketu neuděláte, tak neuděláte. Ale stejně by mne zajímalo, jak si to obecně v zálibě/nezálibě stojí :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Jako myslíš, že by byl homosexuální chlap a pouze by to rád do zadku jinýmu chlapovi dělal, ale sám by to rád neměl? Tak tak hluboce jsem nad tím nepřemýšlela :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    SKYRAY: ještě by možná bylo vhodný rozdělit, kdo je na jaký straně, když už tam rozděluješ lidi podle orientace :D
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    87HIGHFLYER: Filtr mlčel.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PETGRIDUS: kam by mě to jako mělo posunout?
    třeba ho skyray ještě nedělala a chce vědět, jestli je to normální
    kdybych měla dělat podobnou anketu, ptám se, co největšího ste ochotni v prdeli mít :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ale tahle anketa se mi taky nechce dělat
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ne že by to tu už nebylo pětkrát:)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PETGRIDUS: je to anonymní, moulo
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    PETGRIDUS: Tak se předveď.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SKYRAY: ty ankety začínaj nějak upadat
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Anonymní anketa, díky:

    Anální styk:
    - zkusil/a jsem, mám rád/a
    - zkusil/a jsem, nemám rád/a
    - nezkusil/a jsem, ale zkusil/a bych
    - nezkusil/a jsem a fůj

    Dělení:
    - muži heterosexuální
    - muži homosexuální/bisexuální
    - ženy heterosexuální
    - ženy homosexuální/bisexuální
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    tak hlavně že ty jsi kanón, který nám v tom udělá jasno
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PISKVOR: to není to samé...
    87HIGHFLYER: tak chytat nekoho za slovicko je velmi česká specifika... tak jsem použila málo používaný termín, ale taková kravina jako švýcarština to není... samozřejmě vím, že se íránský jazyk jmenuje farsí, ano napsala jsem termín, kterej se vám nelíbí, ale totální kravina to není
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    "...a všude bylo plno stráží, které mluvily švýcarsky." :D
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    87HIGHFLYER: i doktor ti řekne, že nějakou validitu to má, ale nemůžeš se na ten výsledek spolehnout úplně - ostatně mám pocit, že něco takovýho na tom je i napsaný. Jak by s vědomím tohoto mohl někdo říct věřím/nevěřím?
    NOP
    NOP --- ---

    Jedna klasika: co je správně?

    139 hlasy od 139 respondentů

      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      GRANTORINO: hehe, zajímavý že generalizaci íránu odsuzuješ a zároveň se jí v případě "český mentality" dopouštíš:)
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      ADAMFC: hádáte se jenom o lingvistický termín, který se v odborných kruzích taky občas používá, když už chcete dělat machry, tak si sežeňte skutečně všechny informace¨
      "Tyto jazyky se odvozují od starověké perštiny. Hlavním jazykem této skupiny je farsi – také nazýván íránština nebo perština – používán v Íránu a Afghánistánu."
      Kropáček by asi řekl, že to není úplně správný termín, ale že v zásadě se nedá označit za úplnou pitomost...
      je to stejný jako byste řekli že neexistuje pakistánština, ano neexistuje, je to Urdu, ale snad je pro laicka pochopitelné, co se tím myslí... lingvistické debaty si myslím není potřeba tady rozvíjet, takový kanoni nejste, jen tady ted machrujete, aby jste si dokazali, jak jste "chytry" pritom vytahujete naprostej encyklopedismus a o íránu zjevně víte hovno, typická ukázka české mentality
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      GRANTORINO: nic jako íránština neexistuje. Asi jako kdybys mluvila slovanštinou. (Můžeš argumentovat, že to je ta Babišova hatmatilka, ale asi to moc nepomůže). Navíc lidí v Íránu je 76M a neni to 18. největší stát, ale 18. stát podle poštu obyvatel.

      GRANTORINO: na dotaz íránština vrátí google 395 odkazů.

      GRANTORINO: Ty si dáreček
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      87HIGHFLYER: zajímavá otázka, nedokážu na ní odpovědět, je to dost možný, že ano
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam