• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CHORCHE: ano, taky bych to nikomu neprala... verila jsem tomu vztahu vic nez on, byla to chyba, uz ji nebudu opakovat...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    GRANTORINO: 12x? ste magori oba, a rikat vic on, nez ty, jeden ste magor a druhej sebemrskac, z neceho takhle labilniho, zvlast chlapa, by mi mrdlo - pokud se se mnou nekdo rozejde 2-3x tak uz to je pro me dostacujici signal... 12x je vazne wtf, to je dobre vytirani si prdele
    asi je zvlastni, co kdo oznacujeme vztahem, protoze to o cem mluvis ty, bych ja nikdy zazit nechtel
    MARI
    MARI --- ---
    "pořád žádný partner" je myšleno tak, že letos nic na vážno, to v kombinaci ani nejde. kdo co chce a nechce je mi jedno (v anketě). :)

    jestli jen milenci, tak je tam "ještě jinak".
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CHORCHE: partner se se mnou dokazal asi 12x za dva roky rozejit a dat dohromady, pak uz jsme zas nevydrzela ja a rozchod byl definitivni... :) za emo chovani dvacitky bych spis oznacila jeho, ja jsem trpelive cekala, jak to vzdy dopadne v dobrem umyslu a vire, ze to je ne dobre ceste,, momentlane jsem se rozhodla, ze na to tak trochu pecu a necham tomu volny prubeh :) ale opet narazim na same podobne zmetky ... vtip je v tom, ze kdyz chci byt sama, vzdycky se nekdo najde, kdo me uhani :) a ja trpelive zkousim.... ovsem sociopatu je dneska vsude hodne :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    GRANTORINO: cemu ty rikas dlouho na te tve matejske pouti? a 3x navrat k partnerovi? neni ti +/-30? to je emo chovani 20ky, na cez ja nemam nervy, asi si nasla podobneho sociopata :D
    akorat ankety nebejvaj o statistickej chybe jako ses ty :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MARI: co treba... dlouho se stejnym partnerem z minuleho roku, rozchod, navrat ke stejnemu partnerovi (to cele 3x tusim), pak novy partner, pak rozchod, pak porad zadny partner, novy partner a pak rozchod...? a pak treba nechci zadneho partnera, jsem programove singl s milencema? a konec roku 2013 je az za mesic....
    MARI
    MARI --- ---
    BARC2A: tak vem to, co je pro tebe nejvíc vánoce. ;)
    BARC2A
    BARC2A --- ---
    MARI: budu slavit zhruba trikrat, s kamarady, uzkym kruhem a s sirokym kruhem, se vsema zvlast..
    MARI
    MARI --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: a ještě teda je třeba oodotknout, že vyšákem se často myslí zahradní restaurace na hradbách
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Já to tušil. Tahle země neni pro starý.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VON_GILOTINE: tak tu horní hranici ještě o pár let posuň:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    87HIGHFLYER: cca 18-23
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ALESH: ok
    ALESH
    ALESH --- ---
    87HIGHFLYER: tomu jsem se zamerne vyhnul, zajimaji me prave jen tyto dve..
    VON_GILOTINE: uz jsem na mobilu, tak pozdeji
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VON_GILOTINE: mladí je kolik let?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ALESH: ještě bych to dal do vztahu jsem z prahy / nejsem a třetí název slinták
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: prosim o stejnou anketu oheldne Vysehradu, nekteri mladi regulerne pouzivaji vyraz Vyšák, (Vyšehrad). zarazilo me to.
    ALESH
    ALESH --- ---

    Anketa pro prazaky

    154 hlasy od 154 respondentů

      LODBROG
      LODBROG --- ---
      MARI: Promiň, mažu se. Až teď mi dotekl zamýšlený smysl ankety... :)
      Někteří to mají trochu... posunuté :)
      MARI
      MARI --- ---
      LODBROG: jezkovyvoci!
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam