• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    KOTENCE: ja mit kluka gay tak se tesim na to co by si s pritelem/manzelem adoptovali nebo nechali porodit:o)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ADITU: tak to já právě vidím - teda jen, co se týče výchovy dětí. Dcera, co žije s ženou a vychovávaj moje vnouče, který má otce kde? Radši bych riskovala a prenatálně změnila orientaci dcery.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    já nevim...pokud bych věděl, že moje dítě bude potenciálně sociálně znevýhodněný a měl možnost něco udělat proto, aby nebylo...zvlášť pokud to bude bez rizika, nechápu proč bych to dělat neměl.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOTENCE: tak to už je ale něco jinýho než "chci vnoučata". osobně nevidím rozdíl mezi tím, když je někdo šťastný s mužem, nebo ženou, který/á ji/ho přitahuje.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ADITU: no, přála bych si, aby moje dcera vychovávala děti s chlapem, se kterým je šťastná a přitahuje jí.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOTENCE: jako že chceš vnoučata, čekáš dceru, o které víš, že bude lesba, a o to víc si budeš přát to změnit? o.O
    GREGI
    GREGI --- ---
    ale jako oboji je hrozny o tom zadna... jen co bych radsi
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOTENCE: ja jako chlap bych teda radsi prisel o plod nez zenu... plod/dite si clovek udela dalsi zenu s kterou ma zivot ne
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    GREGI: pak bych za dítě (tedy plod) riskovala víc než za sebe.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ADITU: no, tím spíš bych byla pro změnu orientace.
    GREGI
    GREGI --- ---
    ADITU: tohle vse bohuzel neslo zohlednit byl by to moc velkej gulas... ale taky me to napadlo, pak ejste rozdelit riziko na riziko pouze pro dite a pouze pro matku
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOTENCE: pokud by dítě byla dcera, stále ještě může být.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    FRONEMA: tak to já kvůli tomu, že chci vnoučata.
    GREGI
    GREGI --- ---
    FRONEMA: myslel sem ze je to jasny z tech dalsich odpovedi kde je riziko;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GREGI: no jejda lekarskej zakrok urcite ne, ja myslela ze je to jako nejaka filozoficka otazka kde bych jenom rekla "zmenit" a bylo by zmeneno
    GREGI
    GREGI --- ---
    FRONEMA: docela by me zajimalo kolik homosexualo by reklo ze by radsi bylo hetero... treba kamos rikal ze by nevahal ze takhle je to moc slozity
    GREGI
    GREGI --- ---
    FRONEMA: jo tady je podstatna ta zmena... rekneme nejakej lekarskej zakrok;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GREGI: hlasovala jsem, ze by to neudelala, ale byla jsem na pomezi, rozhodla jsem se kvuli tomu jak je ta otazka napsana tedy ze to dite uz je hmosexual. Nicmene kdybych se mela moznost rozhodnout a nebylo by to meneni neceho co uz je, vybrala bych si heterosexuala, ciste proto, ze bych ocekavala ze to bude mit v teto casti zivota jednodussi.
    GREGI
    GREGI --- ---

    Pokud jste odpovedeli ano delali byste to spis pro

    96 hlasy od 96 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam