• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    STRIX: Hele třeba v našem baráku, bych nemusel naše ani potkat pokud bych nechtěl. Ve většině rodinných domech, dvogeneračních a pod to tak i je.
    Jak jsem psal poslední přítelkyně měla dle mě dokonalé rodiče a s nima bych si i to bydlení dokázal představit.
    jinak:
    - vždy je to o domluvě.
    - proč bych se nemohl opalovat na zahradě nahatej? Jsme přeci všichni lidi.
    - vždy je to o domluvě.
    - zkus se nehádat :D Jasně vím celkem nemožná věc. Jasně že budeš špatná ty, ale pořád se píše s tvými nebo jeho rodiči. To znamená, že i on může být ten špatný ;)
    - z mého pohledu mi na život celé horní patro stačilo a v rodinném, dvogeneračním,... baráčku by to neměl být problém.
    - same.

    No jak jsem psalední přítelkyně měla tak dokonalý rodiče, že bych se nejradši znova narodil a byl jejich - a měli mě rádi!!! MĚ!!! :))
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    ANTICLOVEK: S rodičemi poslední přítelkyně si to dokážu představit a navíc bych byl rád. U ostatních NE! A v budoucnu by to asi bylo o tom jací ti rodiče jsou.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---

    Šli byste do bydlení v rodinném domě (dvougenerační, případně dům a podkrovní byt v něm, apod.) s vašimi či partnerovi rodiči?

    175 hlasy od 175 respondentů

      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MUI: Ve Sportu nic nepsali.
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      Ankety, který mě nutí hledat na googlu o co vůbec jde... ty jsou fakt nejlepší, konečně nějaký internetový dobrodružství....
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MATHEW_ER: Vadí mu, že nemá RO.
      MATHEW_ER
      MATHEW_ER --- ---
      Nechci to tu moc tahat do OT, ale teda kdyz lidi ve volbach nemuzou nic ovlivnit, co ti vadi na tom, ze ma "kazdej jouda vidlak" volebni pravo?
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      87HIGHFLYER: několik desítek plus pár drobnejch...
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      WRYKOLAKAS: ne, podle toho poznám, kolik je ti let
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      87HIGHFLYER: to je tvoje otázka? podle toho poznáš, jak moc jsem inteligentnější než ty?
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      a k tomu je tu ta třetí strana, tj. lidi, který si myslí, že ve volbách můžou něco ovlivnit
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      WRYKOLAKAS: kolik je ti let, jestli se můžu zeptat?
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      BEEBLEBROX: ne, tahle země je v prdeli úplně z jinejch důvodů....
      například když si každej jouda vidlák co má volební právo, tak může volit a rozhodovat o budoucnosti lidí, který to prostě fakt nezajímá
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      TOXICMAN: Taky jde o to, že nás obyčejný lidi politika prostě nezajímá, chceme mít svojí korunu a kdo sedí v bruselu je nám úplně jedno...
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      KUNHUTA: ne tak docela
      Přál bych si, aby vláda ve Smlouvě o EU sjednala výjimku ze zavedení eura. Nicméně když to neudělá, může změnu smlouvy navrhnout Evropský parlament. Proto je dobré zvolit takové europoslance, kteří jsou proti zavedení eura.
      KUNHUTA
      KUNHUTA --- ---
      Docela zajímavé je, že evropský parlament o zavedení eura nerozhoduje.
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---
      Docela zajímavé je, že 80% těch, kteří hlasovali, že k volbám nepůjdou zároveň předtím vyjádřili přání zachovat naše platidlo korunu.
      Takže si něco přejete, ale když existuje možnost, nehodláte pro to nic udělat. Docela smutné.
      SALAMAN
      SALAMAN --- ---
      TOXICMAN: Ještě nevím.
      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---

      Půjdete k volbám do Evropského parlamentu?

      109 hlasy od 109 respondentů

        TOXICMAN
        TOXICMAN --- ---
        JACOB: záměrně jsem ji nedával, aby se člověk musel přiklonit k tomu, co je mu bližší
        pokud je to tak moc jedno nebo nerozhodně, nehlasuj :)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam