• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SHEALA: do odpovědi ANO jsem zahrnul všechny vlády. A pak věřím, ze nám někde někdo skutečně taji neco, co do tvého dotaz spadá.,) ale počítám ze v naší kotlině těžko.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    prosím mohl by nekdo dat anketu klidne anonymní
    Ken a Barbie /myšleno na typ člověka/

    líbí se mi / nelíbí se mi
    Ken / Barbie
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SHEALA: Čekám Nicáka...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BURKHAR: Imho to nevydrží. (Nemáte někdo po ruce něco nevybuchlýho z druhé světové, ideálně V-2? :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SHEALA: Kryt CO mám v kuchyni, když zavřu okno a přiložím ocelový plát.
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    PISKVOR: guuut
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON: V tomto mezi námi není sporu.
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    PISKVOR: to je hlavne uplne irelevantni jestli to bude 1/4 nebo 1/2 mesta, pri tom chaosu.
    Takze zpatky na zacatek - prazak by mel vedet ze ta moznost je, to jestli stihne aspon dobehnout pred barak nebo o 100 dal je uz celkem jedno a muzeme si tu do aleluja hazet scenarema jakej rozdil v riotu udela kuchynskej nuz nebo druhy boty sbaleny do batohu. Chapem se?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON: Nemám - jen tvrdím, že "ono se to samo nějak zvětší, abrakadabra" je dost naivní předpoklad: někdo by to musel vybudovat, a to se jaksi neděje. Může se nám to třeba nelíbit, můžeme se to třeba pokusit do budoucna změnit, ale nemění to fakt, že rozšíření CO krytů na polovinu obyvatelstva Prahy v dohledné době nikdo ani nezvažuje - vono se to totiž samo neudělá, natož aby to bylo zadarmo (což je ten hlavní háček).

    BOBBYLON: Ta druhá věc byla, pokud se nemýlím, ohledně toho, že většina lidí teprve v řečené situaci začne zjišťovat, že metro nerovná se ochranný systém metra - a že ten už bude v tu dobu zabraný těma, kdo s tím počítali předem; a na "normy" zbyde právě jen to mečování kudličkama v Bille.
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    a tu puvodni srdnatou vec si tu mel nechat :)
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    PISKVOR: vypada to ze mas pro normy nejaky lepsi reseni o kterym si ale radsi jeste nikomu nerekl
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON: Nezvětší - povídám, že za posledních dvacet let se v Praze žádný (veřejnosti přístupný) kryty nebudovaly, a to i přesto, že se několikrát rozšiřovala síť metra. "Není na mě vidět" nerovná se "jsem v chráněném objektu."
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    PISKVOR: tim chci rict, ze to neni malo a "za tricet let mozna a nechci ti brat iluze" se cislo jeste zvetsi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON: Jakýho déčka - toho, co bude za třicet let, možná? A teda nechci ti brát iluze, ale OSM už se dvacet let nebuduje - TC-IV u Palmovky je nedokončený, a v ničem novějším už ochranná funkce není ani naprojektovaná.
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    PISKVOR: po dostavbe D vic nez pulku, osobne preferuju neco na Acku pred mecovanim kudlickama v Bille.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    ECLECTICA: zajimavy myslenkovy pochody. Narazim na to, ze prazak by mel vedet kde je nejvetsi sit krytu CO pro tretinu obyvatel mesta.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    BOBBYLON: jakože kryty máme jenom v Praze :-O?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BOBBYLON: ale ne, ta anketa tím simuluje kognitivní přetížení (zmatek a strach a vztek), ke kterýmu dojde :)
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    SHEALA: jeste by se hodila doplnkova otazka, jestli je dotycny/a z prahy (a trefi do metra).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam