• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    WOAM
    WOAM --- ---

    Máte doma ještě starý rtuťový teploměr?

    143 hlasy od 143 respondentů

      SHEALA
      SHEALA --- ---
      PETGRIDUS: Celou smečku. Mám nějaký pořád, zabydlený v různých světech. Docela mi to pomáhá při plánování projektů, protože nemám problém si pamatovat sítě věcí a vztahů, no a je to super při hraní her na hrdiny, respektive vedení družinek. I když to zpočátku začalo jako útěk z reality plný zlejch dětí, má to přesahy a fce, který nejsou jen čistej eskapismus.
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      POZITRON: Pokud nepočítám nadávku "Gogič".
      RANDOM_NIGHT
      RANDOM_NIGHT --- ---
      Já jsem měla Vanessu. Oblékala se do černé a byla velmi vtipná v nevhodných situacích. Pak umřela.
      ALDEMIK
      ALDEMIK --- ---
      POZITRON: Dala jsem ano, ale měla jsem spíš imaginární postavu, která se částečně prolínala s reálným světem a částečně ne...
      Zato jsem učila osmiletého chlapečka, co imaginárního kamaráda měl, a mluvil o něm jako o "imaginárním kamarádovi" - a to velmi rád.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      [SERVER ERROR]
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      Ahoj napadlo mne v práci anketa zda jste měli v dětství imaginárního kamaráda? pokud je to moc haluz, tak mě smažte
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      SHEALA: do odpovědi ANO jsem zahrnul všechny vlády. A pak věřím, ze nám někde někdo skutečně taji neco, co do tvého dotaz spadá.,) ale počítám ze v naší kotlině těžko.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      prosím mohl by nekdo dat anketu klidne anonymní
      Ken a Barbie /myšleno na typ člověka/

      líbí se mi / nelíbí se mi
      Ken / Barbie
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      SHEALA: Čekám Nicáka...
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      BURKHAR: Imho to nevydrží. (Nemáte někdo po ruce něco nevybuchlýho z druhé světové, ideálně V-2? :)
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      SHEALA: Kryt CO mám v kuchyni, když zavřu okno a přiložím ocelový plát.
      BOBBYLON
      BOBBYLON --- ---
      PISKVOR: guuut
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      BOBBYLON: V tomto mezi námi není sporu.
      BOBBYLON
      BOBBYLON --- ---
      PISKVOR: to je hlavne uplne irelevantni jestli to bude 1/4 nebo 1/2 mesta, pri tom chaosu.
      Takze zpatky na zacatek - prazak by mel vedet ze ta moznost je, to jestli stihne aspon dobehnout pred barak nebo o 100 dal je uz celkem jedno a muzeme si tu do aleluja hazet scenarema jakej rozdil v riotu udela kuchynskej nuz nebo druhy boty sbaleny do batohu. Chapem se?
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      BOBBYLON: Nemám - jen tvrdím, že "ono se to samo nějak zvětší, abrakadabra" je dost naivní předpoklad: někdo by to musel vybudovat, a to se jaksi neděje. Může se nám to třeba nelíbit, můžeme se to třeba pokusit do budoucna změnit, ale nemění to fakt, že rozšíření CO krytů na polovinu obyvatelstva Prahy v dohledné době nikdo ani nezvažuje - vono se to totiž samo neudělá, natož aby to bylo zadarmo (což je ten hlavní háček).

      BOBBYLON: Ta druhá věc byla, pokud se nemýlím, ohledně toho, že většina lidí teprve v řečené situaci začne zjišťovat, že metro nerovná se ochranný systém metra - a že ten už bude v tu dobu zabraný těma, kdo s tím počítali předem; a na "normy" zbyde právě jen to mečování kudličkama v Bille.
      BOBBYLON
      BOBBYLON --- ---
      a tu puvodni srdnatou vec si tu mel nechat :)
      BOBBYLON
      BOBBYLON --- ---
      PISKVOR: vypada to ze mas pro normy nejaky lepsi reseni o kterym si ale radsi jeste nikomu nerekl
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      BOBBYLON: Nezvětší - povídám, že za posledních dvacet let se v Praze žádný (veřejnosti přístupný) kryty nebudovaly, a to i přesto, že se několikrát rozšiřovala síť metra. "Není na mě vidět" nerovná se "jsem v chráněném objektu."
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam