• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    BURAK: nehlede na to, ze po zkusenosti s manningem neni utek dukazem cernyho svedomi, ale naprosto racionalni chovani.
    BURAK
    BURAK --- ---
    To mi prijde vcelku logicke, jdou po tobe zapadni zeme, ukryjes se ve vychodni, jdou po tobe vychodni zeme, ukryjes se na zapade, takhle to bezne chodi... Navic si kazdy vzpomene, ze aspon podle toho, co probehlo v mediich, utekl nejdriv do Honkongu a pak se chtel usadit v Ekvadoru.. akorat by musel mit teleport, protoze ho nikdo ze zemi pod vlivem usa pres sve uzemi nepusti. Takze to, ze je v Moskve, je vcelku logicke reseni, zvlast kdyz Putin na tom bere body, tak ho tam bude drzet, co to jde...
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Jak může bejt hrdina někdo, kdo vytáhne interní info o západní zemi a běží se ukrejt k Putinovi?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MUCKER: rozhodne to neni mucednik, na kteryho si hraje.. je to zradce, porusil pravidla, porusil smlouvu se svym "zamestnavatelem".. tohle fakt ne..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MUCKER: Já znám jenom Snowdena z Hlavy 22 a to byl hrdina.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    FIONOR: chápu ale nesouhlasím, přijde mi, že zpočátku šlo o jeho vlastní aktivitu, a poté podlehl charismatu Putina. Ale jsou to jen doměnky, nemám o nic lepší zdroje než ty.
    GREGI
    GREGI --- ---
    MUCKER: jako cloveka kterej udelal co mu prislo nejlepsi i pod vidinou trestu... ale rozhodne bych ho neoznacil za hrdinu ale ani zradce;) i kdyz definici zradce (z vojenskeho hlediska) splnuje do puntiku...
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    jak vnimate snowdena?

    97 hlasy od 97 respondentů

      ESTEN
      ESTEN --- ---
      FIONOR: nejak ti nevim jak na tvoje pokusy o argumentaci reagovat, tak to uz nebudu ani zkouset...
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      GREGI: Jakože na rozdíl od Fromeny sem udělala tu chybu že sem si to zjednodušila pouze na hetero, tam by se to mělo srovnat... pokud má sexuální styk muž se ženou tam má sexuální styk žena s mužem :)
      GREGI
      GREGI --- ---
      SHEALA: jako furt nad tim premyslim... a nevim:D
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      GREGI: pokud počítáš jen heteráky, nakonec by to mělo vyjít šul nul, těžko v tomhle hlasovat pro něco jinýho než jepice :)
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      K_A_R_K_U_L_K_A: a sakra..:D takze vsechno vylejt..
      ESTEN
      ESTEN --- ---
      FIONOR: vzdyt rikam, ze aritmetickej prumer je prakticky k nicemu.

      Mimochodem, kdybys hned v prvni odpovedi misto neuspesneho pokusu o protipriklad rekl, ze tys otazku pochopil jako otazku na median, zatimco ja pracuju s aritmetickym prumerem (coz z popisu moji uvahy bylo zrejmy), mohl sis usetrit nekolik prispevku. Mne se ale zda, ze se tim ted jen snazis zachranit svoje puvodni nepochopeni...
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      K_A_R_K_U_L_K_A: Tak to jsem to počítala dobře :-).
      K_A_R_K_U_L_K_A
      K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
      já jsem se o tom s autorem bavila :) počítá se i vykouřit, vylízat, vyprstit, vyhonit. prostě kontakt s pohlavním ústrojím aspoň jednoho
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      Dala jsem zeny, vychazela ksem stejne jako esten z toho, ze heterosexualnimi styky se to nutne srovna, plus jsem ucinila predpoklad, ze gayu je stejne jako leseb. Ovsem zeny ktere nejsou lesby maji v prumeru vic homosexualnich zkusenosti nez muzi co nejsou gayove.
      ANTICLOVEK
      ANTICLOVEK --- ---
      BURKHAR: ne, seš neskutečnej borec:)
      ESTEN
      ESTEN --- ---
      FIONOR: jisteze aritmeticky. Je tu nekdo, kdo puvodni otazku pochopil jako otazku na median?

      Median je rozhodne zajimavejsi, ale jestli je vhodnejsi volbou pro ocekavanou hodnotu zalezi na typu rozdeleni, o kterym toho teda aspon ja moc nevim, a pochybuju ze kdokoliv jinej v tomhle klubu ano.
      ESTEN
      ESTEN --- ---
      87HIGHFLYER: o tom presne mluvim. Prumer bude vzdycky stejnej (krome uz zminenych zanedbatelnych odchylek). Rozdily, o kterych se tu snazite bavit, budou v uplne jinejch statistickejch velicinach.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam