• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    VEX
    VEX --- ---
    POZITRON: Nechci se dohadovat, chtěl jsem to ujasnit aby anketa měla pro tebe vypovídající hodnotu (pokud budou hlasovat i nefanoušci jako 0, tak se tím výsledek dost ovlivní).
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VEX: pokud ten serial neznas, tak dej jinak. pokud se chces dohadovat o tom, co znamena slovo fanousek a co uz ne, tak na tohle zrovna nemam naladu, sorry...
    VEX
    VEX --- ---
    POZITRON: Takže když nejsem fanoušek, nemám vyplňovat?
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    neco pro fanousky game of thrones: kolik postav na obrazku dokazete s jistotou identifikovat?

    90 hlasy od 90 respondentů

      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      udelejte mi nekdo prosim anketu :))

      Jdu na koncert Kabatu:

      Ano
      Ne
      Boze..ne!
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MUCKER: Prosil bych o rozšíření (návrhy vítány) o kategorie rok narození po pěti letech. Od 1975 po 1995.
      BEDRICH_
      BEDRICH_ --- ---
      GREGI: jsem milovala tak do roku 2003, pak se to zmenilo v proste mam rada a po smrti Jobse je mi ukradena
      GREGI
      GREGI --- ---

      Apple (firma)

      140 hlasy od 140 respondentů

        SALAMAN
        SALAMAN --- ---
        MUCKER: Ano, spíš k nejednoznačnějšímu.
        HARDCABB
        HARDCABB --- ---
        [x] vnimam neutralne
        MUCKER
        MUCKER --- ---

        Změnili jste v průběhu života názor na Václava Havla?

        130 hlasy od 130 respondentů

          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          návrh:
          Změnili jste v průběhu života názor na Václava Havla?

          Ano, výrazně k lepšímu
          Ano, spíš k lepšímu
          Ano, spíš k horšímu
          Ano, výrazně k horšímu
          Nezměnil, vnímám ho spíše pozitivně
          Nezměnil, vnímám ho výrazně pozitivně
          Nezměnil, vnímám ho spíše negativně
          Nezměnil, vnímám ho výrazně negativně

          1 hlas veřejně
          Dík
          ALDEMIK
          ALDEMIK --- ---
          PISKVOR: No, ono je to u nás komplikované velmi nepravidelným příjmem partnera, takže jinak bych vůbec nedokázala odpovědět.
          PISKVOR
          PISKVOR --- ---
          ALDEMIK: "Svou část"? Tak dobře, v tom případě teda jako rodina taky napůl trpíme chudobou. (Sice já přináším do rozpočtu příjem, ale to je fuk, neboť) žena je i s rodičákem těžce v mínusu, vzburcujte prezidenta! ;o) To je už jako v tom fóru, jak jdou tři statistici lovit kachny.
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          ještě bych dal anektu kolik by mi zbylo kdybych se nechoval jak kokot:)
          ALDEMIK
          ALDEMIK --- ---
          No, já jsem třeba na rodičáku a i když si přivydělávám, tak pokud počítám svou část nákladů a výdajů, vychází mi něco pod nulou :-)
          PISKVOR
          PISKVOR --- ---
          87HIGHFLYER: Tak to už je víceméně hnidopišení - někdo "musí" spořit, někdo "nemusí" platit nájem ;)
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          PISKVOR: aha, to si nerozumíme - dávat peníze stranou považuju za "složenku". Prostě první zaplatim věci, který každej měsíc zaplatit "musim"
          KLX
          KLX --- ---
          PISKVOR: no jasně..někdy taky můj případ (složenky až na druhým místě, místo naopak). Samozřejmě záleží na tom, koho se ptali a hlavně kde se ptali atd. Ani si nemyslim, že jsou nějaký ankety nějakým vyloženým obrazem společnosti a že jsou na tom lidi přesně tak, jen mě překvapilo tak vysoký číslo..ale opět..to záleží na okolnostech..o tu anketu ani moc nejde..spíš jsem se tak zamyslel, že si to prostě nedovedu představit, mít po zaplacení všeho nutného na zbytek třeba 1000. ať už rozhazuju za kraviny jak chci, nebo nechci..
          PISKVOR
          PISKVOR --- ---
          87HIGHFLYER: Já teda měl dojem, že základ je první z výplaty zaplatit sobě (česky: spořit ;)) , složenky jsou druhý v řadě, a pokud mi jenom po tomhle zbude kilo na zbytek měsíce, asi dělám něco blbě na některý straně rozvahy.
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam