• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    MARYO
    MARYO --- ---
    PISKVOR: No právě :P
    Já se prostě cítím na něco mezi B1 a C1, možná jsem na sebe přísnej, nevim, ale jsou lidi, kteří přednáší na konferencích v angličtině a rve mi to uši. Asi se taky cítí na C1.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MARYO: Od určité úrovně složitosti dokáže jasně a podrobně hovořit málokdo, bez ohledu na jazyk.
    ELIS
    ELIS --- ---
    MARYO: Tak ja mam zrovna na C1 z anglictiny papir, takze to jediny je objektivni.
    Ostatni jsem brala pocitove podle realnych schopnosti, ackoli treba francouzstinu jsem mela na skole tri roky - dneska je moje nejcasteji uzivana francouzska veta Parlez vous anglais? :)
    MARYO
    MARYO --- ---
    Koukám, že většina má u angličtiny C1. Z mý zkušenosti skoro každýho v angličtině opravuju, skoro každej den v angličtině "skypuju"... Ale ani u češtiny bych si nedovolil tvrdit, že umím "jasně a podrobně hovořit o všech možných tématech". Asi si pod tím každej představí něco jinýho.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    BURKHAR: tyhle srandy jako latina, novozakonni rectina, biblicka hebrejstina a podobne jsem tam davat nechtela, kdyz se tim nikde nemluvi, visco :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    POZITRON: + Ještě latina B1
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SKRU: No jo, pán je suvenýr! :D
    SKRU
    SKRU --- ---
    VON_GILOTINE: no to mas recht, ale to neznamena, ze tim slovem nemuzu sermovat!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    VON_GILOTINE: taky by se mu mohlo líbit slovo uintaterium (nesmějte se hoši!)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MUI: a co pro zakladni jazyky tohle? uz pred jedenacti lety jsem u nich delal FCE a pri prijeti rozhodovaly taky tyhle online testy..

    On-line testy : AKCENT IH Prague
    http://www.akcent.cz/cz/p/158/on-line-testy.html
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKRU: vidis a ja se vsadim, ze to simulakrum furt nechapes
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MUI: koukni se na diagram sem: http://www.cambridgeenglish.org/why-cambridge-english/international-language-standards/ a zkus si jejich ukazkovy testy k ke zkousce ktera ti prijde ze by mohla odpovidat tvy urovni. Nedozvis se vysledky, ale budes dost tusit, jestli na to stacis nebo ne.
    SKRU
    SKRU --- ---
    MUI: online ne, ale pokecej si s nakym absolventem, co se hrozne prsi, jak je B2..to dost napovi:))
    a jsem rad, ze jsem se naucil dalsi nove slovo tento tyden, proteomický. prvni bylo simulakrum. du na nekoho pocihat na chodbe, aby do me jakoby vrazil a mohl jsem mu vycinit, ze je proteomické simulakrum. flatulentní kryptorchid me uz prestava bavit...
    KBN
    KBN --- ---
    MUI: v dnešní době zdarma ?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    POZITRON: s kazdym dalsim jazykem ti jde nasledujici jednoduseji
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    POZITRON: chápu a souhlasim
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ADAMFC: jj, i to je mozny. :)) chtela jsem jen rict, ze ne kazdej ma realnou predstavu o skutecnym stavu veci, nic vic. nekdo si veri vic, nekdo naopak min.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    POZITRON: tak třeba umí proteomicky, ale neumí si ani objednat pivo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam