• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    GREGI: sám píšu jak prase, takže nikdo moc neprudim, ale do očí bijící nebo schválně psané chyby jsou hnus...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    GREGI: já v tomhle souhlasim... vidim to vicemene stejne. Na druhou stranu, šel-li bych si pro státní vyznamenání a byl známou osobností, která vešla do povědomí mimo jiné pro své svérázné až výstřední postoje/činnosti/vizáž, dovolil bych si společenský oděv upravit cíleně tak, aby lehce porušoval pravidla tak, abych tim zapadal do sveho konceptu a zaroven nepusobil jako buran... blabla, složite se o tom pise.... jestli mi rozumis..
    ale jako pozvaný host na ceremonial bych si do vladislavskeho salu nevzal nic extravagantního a prostě bych zapadl v saku..
    GREGI
    GREGI --- ---
    Sem zvedavej kolyk lidi se pryzna;D

    A nebojtese je to anonimny
    GREGI
    GREGI --- ---

    jste grammar nazi?

    126 hlasy od 126 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---
      HAWLIS: strasne tezky rict... Snazim se prirozene delat to co vim ze nikoho tezce neurazi ale zaroven si nechci nechat diktovat i to jak drzet vidlicku... Ale treba i kdyz nemam rad saka tak pro statni vyznamenani by me nikdy nenapadlo jit jinak nez v obleku;))
      GREGI
      GREGI --- ---
      Ja treba stipu takhle a zatim zadnej problem



      HAWLIS
      HAWLIS --- ---

      Etiketa a bonton

      113 hlasy od 113 respondentů

        WRYKOLAKAS
        WRYKOLAKAS --- ---
        omg, vy se s tim serete....
        prostě i tu blbou sekeru si můžeš držet jak chceš, důležitý je, že s tim nasekáš dřevo....
        GREGI
        GREGI --- ---
        Ze mych postupu v dilne by taky vetsina lidi co dela se drevem mela strasnej problem a urcite by mi rikalo ze tak je to spatne... No at si kazdej dela co chce jak chce pokud to neublizuje jinym ne;) ztrapni max akorat sebe..
        GREGI
        GREGI --- ---
        RANDOM_NIGHT: pardon ale jak muzes porovnavat nastroj u ktereho hrozi smrtelne zraneni s tupym nozem a vidlickiu kterou si sice muzes vypichnout oko ale rozhone to nebude "spatnym" drzenim... A rozhodne ti spousta lidi rekne ze sekera se ma drzet prave takhle a ze tohle jejich je jedine spravne drzeni;)
        RANDOM_NIGHT
        RANDOM_NIGHT --- ---
        GREGI: Sekera je nástroj. U té také neexistuje správná varianta držení?
        KAKAO23
        KAKAO23 --- ---
        proste existuji urcite pravidla a pokud se nedodrzuji je to spatne(v ramci tech pravidel), neznamena to ze je clovek neslusny, nebo vidlak, jen ze ma jiny zpusob uchopu:D
        GREGI
        GREGI --- ---
        Pribor je nastroj, mel by se pouzivat tak jak to danemu cloveku vyhovuje nejlip... Nexistuje spravna varianta....
        VIXLE
        VIXLE --- ---
        co kdyz pribor pouzivam "spravne", ale drzim ho opacne? je to porad "spravne"?
        ALESH
        ALESH --- ---
        RANDOM_NIGHT: aha, vzdy jsem se lidem co takhle drzi vydlicku jako lopatu smal, a ted koukam, ze vidlak jsem ja :]
        KAKAO23
        KAKAO23 --- ---
        RANDOM_NIGHT: me se ta vidlicka drzi takhle strasne blbe:)
        RANDOM_NIGHT
        RANDOM_NIGHT --- ---
        [SERVER ERROR]
        KAKAO23
        KAKAO23 --- ---
        TOMMY69: jo mysli:)
        TOMMY69
        TOMMY69 --- ---
        KAKAO23: to si snad nikdo myslet nemuze :) (to s tim vstupem)
        WRYKOLAKAS
        WRYKOLAKAS --- ---
        PETGRIDUS: slušnosti... tebe snad uráží když někdo drží vidličku "nesprávně"?
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam