• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    olivy
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    GREGI: jahody
    GREGI
    GREGI --- ---
    Urcite sem na spoustu zapomnel tak kdyztak napiste a ostatni palckujte pokud mate stejny;)
    GREGI
    GREGI --- ---

    Kdybych si do konce zivota mohl vybrat jedine ovoce ktere bych mohl jist (za predpokladu nejvyssi kvality daneho ovoce)

    141 hlasy od 141 respondentů

    DIOM
    DIOM --- ---
    MORGAIN: no je fakt, že si to lze vykládat minimálně dvěma způsoby, pro někoho je gentleman solidní pán se znalostí etikety a vybraným chováním a pro mne je to spíš muž, který nenechá ženu na holičkách a pomůže, aniž by musel..tj. sebere za ní na zem spadlé klíče, podrží dveře, pustí sednout, etc., ale nemusí k tomu nutně mít oblek a vědět jak se drží vidlička :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    DIOM: Nejsem lingvista, takže nevím, jak to s původem toho slova je. Já s tím mám hodně spojeno to chování, ne nezbytně úmysly, ale envím, jestli si to nevykládám špatně :-).
    DIOM
    DIOM --- ---
    MORGAIN: já si naopak myslím, že gentlemanem může být i pralesní muž s patřičnou úctou k něžnému pohlaví, byť je to krajně nepravděpodobné :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    DIOM: Souhlasím, akorát trpím starosvětskou představou, že gentleman by, mimo jiné, měl znát etiketu... byť znalost etikety na to být gentlemanem nestačí :-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    MORGAIN: gentlemanství a etiketa jsou dle mého dvě rozdílné věci, které se možná v pár bodech protínají, ale určitě to není to samé ;)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Já bych to, pánové, brala z toho lepšího hlediska. Myslím, že většina žen v současnosti do puntíku dodrženou etiketu nevyžaduje a neočekává (pokud ji vůbec detailně zná), takže když se budete etiketou v přiměřené míře řídit tam, kde je to možné a není o úplně mega opruz, tak je to bonus pro vás - když mi chlap podrží kabát při oblékání, vždycky je to prostě příjemný pocit... Zaujmete ;-).
    A když vám něvo přijde jako hodně velký opruz, nebo nesmysl z praktického hlediska, tak to prostě neřeště, většina žen to nezpozná a málokterou to urazí...
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    stejne je to tak trochu ironie takovyhle spolecensky zvyklosti zalozeny na necem z dob kdy se zbytky zradla hazely pod stul a blilo se hned vedle..
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GREGI: To víš, není to jednoduchý ;-).

    GREGI: To nevylučuju :-).
    GREGI
    GREGI --- ---
    MORGAIN: to bude mozna problem toho vseho;))
    GREGI
    GREGI --- ---
    KAKAO23
    KAKAO23 --- ---
    MORGAIN: to ne to ani nevyvracim
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KAKAO23: Sice jo, ale etiketa se, myslím, nezměnila.
    KAKAO23
    KAKAO23 --- ---
    MORGAIN: ted uz se v barech nestrili neasi:D tak je to fuk, a v dobrem podniku necekas ze ti pristane zidle do ksichtu:D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GREGI: Není to náhodou závislé na tom, zda jsou dveře průhledné, nebo ne a tak... ;-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    VESTIGIA: do plinu s tebou
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    GREGI: přiznám se i dobrovolně. Jsem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam