• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BALAENA: To jsem se takhle svého času převlékával z bundy+košile do saka+košile+kravaty; sako jsem měl na ramínku, ramínko jsem věšel ve vlaku na tyč k držení - no a stejně jsem byl za exota :D Nenaděláš nic.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SOTD: aha, tak to se to moje asi nepočítá. já bych si klidně vyfotila jen ten kabát, ale ti lidi se nějak nemají k tomu, aby si na zastávce odložili a pověsili si kabát na břízu vedle...
    ADITU
    ADITU --- ---
    SOTD: ok.
    SOTD
    SOTD --- ---
    ADITU: Já měl na mysli focení, kde za to hlavní na fotce považuje fotící nějakého cizího člověka, přičemž chce, aby si on nevšiml, že je focen. Důvod focení není důležitý (jím může být, že je objekt považován za podivína, má zajímavou barevnou kombinaci na oblečení...).
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    já si občas fotím lidi, ale ne kvůli těm lidem - "hele, tenhle kabát by se mi líbil", "zajímavá kabelka" a tak - to se taky počítá?
    ELIS
    ELIS --- ---
    WOAM: Headhunter (neni to personalni agentura, i kdyz by se to tam asi z principu dalo zahrnout)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADITU: Já bych to nepočítal - 1. nefotíš to, abys tam měla ty konkrétní lidi, a 2. nesnažíš se to před nima u-tajit.

    Spíš bych to chápal jako "fotili jste někdy nějakého konkrétního neznámého člověka na ulici, a přitom byste nechtěli, aby věděl, že ho fotíte"?
    ADITU
    ADITU --- ---
    SOTD: máš foťák (klidně i "jenom" v telefonu), chodíš po městě a fotíš - lidi, ulici a život na ní apod. 95% lidí ani neví, že na nějaký fotce je. Je to "tajně"?
    SOTD
    SOTD --- ---
    ADITU: Nevím, o co jde... :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    LODBROG: tohohle pana s pudlem. Cetl si u toho knihu "Jak se chovat, aby me kazdy miloval". Bohuzel jsem zaponel vypnout blesk... Ale pan co si pak prisedl naproti nemu, k foceni pouzil tablet a zase nevypnul zvuk, takze cvaknuti zaverky bylo slyset na cely vagon...

    ADITU
    ADITU --- ---
    SOTD: počítá se street photography?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    [SERVER ERROR]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SOTD: nejen mobilem
    SOTD
    SOTD --- ---
    Návrh na anketu: Vyfotili jste si někdy tajně mobilem cizího člověka?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LOPIK: to je obsaženo v možnosti 1/2/3
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    WOAM: nyx.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    WOAM: Inzerát
    WOAM
    WOAM --- ---

    Jakou cestou jste získali své současné zaměstnání?

    141 hlasy od 132 respondentů

      NICOLE
      NICOLE --- ---
      HAWLIS: je mi to jedno
      GAF
      GAF --- ---
      FRONEMA: budím se na čas už léta bez budíku. V různé časy, kdy potřebuji; stačí se před spánkem naprogramovat, kdy se mám vzbudit. Akorát musím mít u sebe hodiny, abych poznal, kolik je doopravdy hodin a začíná to být nespolehlivé, spím-li čtyři a méně hodin v kuse.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam