• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    to sou ňáký rusáci
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    vzdyt to je taky z trpaslika, vy zirafy....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GAF: ale trvalo mi, nez mi to doslo :)))
    GAF
    GAF --- ---

    Název sloučeniny odbourávající subatomární virus, který se živí gumou a ocelí?

    74 hlasy od 74 respondentů

      HAWLIS
      HAWLIS --- ---

      Chachumbábů je

      85 hlasy od 85 respondentů

        SALAMAN
        SALAMAN --- ---
        WRYKOLAKAS: Ale zase to bylo fajn fajnový, ne?
        SHEALA
        SHEALA --- ---
        HAWLIS: stejně jako hawlis. Na klávesy se nadřu mnohem víc, a umím to mnohem míň.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        WRYKOLAKAS: dokud jsem nepoznal elektro scénu, videl jsem to přesně takhle a přesně těm bych řezal prsty :)
        WRYKOLAKAS
        WRYKOLAKAS --- ---
        Za našich mladejch let, tak "Disk jockey" byl prostě jenom blbeček, co mění desky a pouští podle nálady publika buď "ploužáky" nebo "disko"....
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        VON_GILOTINE: nevim co na tom nechapes. pri hrani s kapelou muzes s nastroji delat co chces. při pouštení desky/cd můžem maximálně mixovat (dobře, můžeš ješte skrečovat, efektovat, zrychlovat atp.). Ale čtl-li jsi dobře víš, že jsem psal o mistech DJingu, jejichž umění je skutečně ekvivalentní hraní na nástroje. tímto bych to ukoncil, jestli si nerozumíme, tak do pošty.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        MINERWA: ne, Beardyman skutecne DJ není.
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        HAWLIS: takze tohle uz neni Dj?
        "I had a little machine with your face on" - ONE ALBUM PER HOUR feat. Peter Serafinowicz
        https://www.youtube.com/watch?v=FJqcvGclJHk
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        VON_GILOTINE: nejak ten útok nechápu. jen jsem dal odpoved "jinak" a popisoval jak to vidim. a priznal jsem, ze do toho cpu vlastni preference. a nevkládej mi prosím do úst svá slova. dík.
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        VON_GILOTINE: to mas pravdu, asi tam cpu maličko osobních preferencí, ale dj proste vlastní produkci nevytlačí ani kdyby se posral. (nebavíme se o producentech, kteří nechtěji hrát live a své skladby pouští)
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        VIXLE: to je samozrejme bez diskuse, ale vidim v kapele casteji snahu o souhru nekolika nastroju a nejakou hudebni produkci, casto i vlastni. to se u tech nejhorsich djs moc rict neda.
        VIXLE
        VIXLE --- ---
        HAWLIS: ja volil ze je to srovnatelny, pac kapely kde bych sekal ruce a zasival usta taky jsou..
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        BURKHAR: to je strasne tezky - vnimam nektery DJe a DJská uskupení jako naprosté špičky, umělce, pro které jsou gramofony a desky ekvivalentem hudebního nástroje a ždímají z nich maximum nebo jeste vic. a jak posluchačsky, tak divácky jde o zážitek. soucasne ale jsou "DJs", kterým by se měli řežat prsty za to ze na gramofony šahaj. a to co je mezitim vnimam tak napůl mezi pouštením reprodukovane hudby a alepson castecne tím "ala kapela"...
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        BURKHAR: Sorry za blbe formulovany moznosti "na neco" - blba copy pasta na mobilu.
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---

        Jak vnímáte DJing?

        98 hlasy od 98 respondentů

          NICOLE
          NICOLE --- ---
          NICOLE: děkuju za odpovědi :)
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam