• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SKYRAY: udelej seznam, nechci nad tim dumat :) a nahodim to.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Moh by dat nekdo anketu na preferovanej alkohol?
    GREGI
    GREGI --- ---
    SAGEMA: normalne do drezu, na viko studenou vodu a behem 3-5s je hotovo;) zadny dlouhy vyfukovani
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    GREGI: nezkoušela :) ale zkusím, díky za tip :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    GREGI: jak rikas.. par bez deti a vubec mi to nechybí.... jinak ale co pamatuju, tak mama jakmile varila brambory, tak jedine v papinaku. pak asi jeste naky hovezi, ale nikdy sem ji do kuchyne moc nekoukal, tak jen vim ze ho pouzivala (nebo asi tak cini do dnes)
    GREGI
    GREGI --- ---
    SAGEMA: zkousela si ho nekdy dat pod proud vody? pak skoro zadna para neni;)
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    GREGI: úspora času je jasná. Já ho teda zase tak moc nepoužívám, protože mám kuchyňský kout a to vypouštění páry v obýváku není zrovna to pravé ořechové.... :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    SAGEMA: ja treba nechapu jak ho vubec nekdo nemuze pouzivat:)) teda v nejaky rodine... u paru bez deti to jeste nejak chapu;)
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    GREGI: někdy ho používám i jako nádobu na převoz polívek z místa na místo - dobře těsní :)
    GREGI
    GREGI --- ---

    Pouziva se u vas v domacnosti tlakovy hrnec? (papinak)

    130 hlasy od 130 respondentů

      ESTEN
      ESTEN --- ---
      GREGI: jak stárneš, snižuje se propustnost rohovky pro barvy vyšších frekvencí, takže u starších lidí může bejt správná odpověď modrá až žlutá barva...
      GREGI
      GREGI --- ---
      plus cim se sviti v temmych komorach?;) taky cervenou... nejmene drazsi i fotocitlive materialy;)
      GREGI
      GREGI --- ---
      GREGI: cervena, protoze ma nejdelsi vlnovou delku, imho jsou kvuli tomu i cervena zadni svetla aut aby co nejmene drazdily zrak ridicu za nema jedoucich;)
      GREGI: modre a nasledne bile hvezdy jsou nejteplejsi;) cervene sou chladnejsi
      GREGI
      GREGI --- ---
      SALAMAN: ja myslel jak se dela na nyxu v prispevku spoiler. hadam ze to bude nejakej html tag?
      SALAMAN
      SALAMAN --- ---
      GREGI: Sis začal...
      GREGI
      GREGI --- ---
      SALAMAN: omg smaz to a nespoileruj!;)
      GREGI
      GREGI --- ---
      SALAMAN: jop;) nas to ucili na hvezdarne... ze svitit na mapky jedine timhle svetlem... a fakt to funguje;)
      SALAMAN
      SALAMAN --- ---
      GREGI: A je to kvůli vlnový délce?
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      GREGI: no nam se rikavalo, ze venku modra a v televizi zelena, takze jsem taktez prekvapen :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam