• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: Jasne. Takze klikani z nudy.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: třeba to tak žhavý nebude, najdou se i tací, co anketu neberou vážně...."ad jiné sociální sítě, puberta etc."
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    No ono je spis sokujici, ze ta situace vede temer polovinu k zaveru, ze by podporili myslenku vzkriseni dalsi zrudy. Zajimalo by mne, zda by volili stejne se stejnou duverou, kdyby si jeho dekadou prosli na vlastni kuzi.
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    LODBROG: ty se asi moc nepohybujes na socialnich sitich, vid?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    OT
    MUCKER: Tvá anketa je hloupá, zavádějící a tendenční.
    Co má nějaký Hitler společného s rozpadající se Evropou, snad krom stejného postoje ustupování vůči agresorům ze strany slabých a hloupých šéfů evropských mocností?
    Jak by jeho přítomnost situaci dovedla pomoci?

    Btw Přesně tak - muslimská xenofobie se šíří Evropou jak mor.
    A do toho sami Evropané nemají dost koule na to aby je sem přestali pouštět.
    Ostuda.
    /OT
    L4MA
    L4MA --- ---
    KEMAL: ? dyt je to podobny jak tehda, proste dej Ja, a vsechno bude in Ordnung.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MUCKER: co je to za ohavnou absurditu? Copak Vůdce se volí?!?
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    V posledních týdnech se u mnoha Čechů v souvislosti s uprchlickou krizí naplno projevuje xenofobie. Kdyby vstal z mrtvých Hitler a slíbil, že Evropu běženců zbaví, volili byste ho?

    128 hlasy od 128 respondentů

      KOZINA
      KOZINA --- ---
      MUCKER: jeden ožralej kyrgyz tvrdil, že sem americkej špion a že češi sou kurvy protože odkopli slováky a pak se chtěl prát.. zbytek jsem mu nerozumněl - byl zlitej a neumim moc dobře rusky. A myslim že řikal že nás osvobozoval v '68
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      KOZINA: jakto? to by mne zrovna zajimalo, sver se nam :)
      KOZINA
      KOZINA --- ---
      MUCKER: odpověď neznám, ale málem sem za to dostal přes držku 3 dny zpět :D
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      ALESH: tak furt ty korunovacni klenoty nepoblil, ze jo
      FIDO_LETI_DOMU
      FIDO_LETI_DOMU --- ---
      MUCKER: sebe a nedostatek mého chování Pand červených. Sorry, ale někdo už musel s pravdou ven a musel jsem to být zase já.
      ALESH
      ALESH --- ---
      MUCKER: jednicka a dvojka jsou recesisti, to je jasny, ale porboha za co trojka? :D
      ALESH
      ALESH --- ---
      MUCKER: ekonomicky asi ano, ale to je zrovna mne dost ukradeny aspekt. Jinak me rozdeleni fak do dneska mrzi.
      ALESH
      ALESH --- ---
      MUCKER: vhodne zvolena barva
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      MUCKER: sem chtěla kliknout ne
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      PISKVOR: tak jasný no..
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      MUCKER: A jestli věříš, že infotainmentové (a - ehm - jiné) servery neuvádějí takové ankety na správnou míru administrativními zásahy do databáze, měl bych tu na prodej jeden Karlštejn.
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      87HIGHFLYER: pak používej zenové: vše je tak, jak má být
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam